| |
 |
1.
(2008 05 27 15:09)
juokinga.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 27 15:09)
miega.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 27 15:09)
1/ beširdis
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 27 15:10)
2/ ne, šiaip guli tik:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 27 15:10)
tyciotis negalima - nesitycioju. juoktis is visko galima. :) o foto puiki - idejine, visa kita.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 27 15:14)
...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 27 15:21)
o chia jau neaishku.gal savizhudis.gal jo boba pas ereli ishejo
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 27 15:29)
8. kartais gerai parsai, nors ir nelengva tai pripazinti :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 27 15:33)
idėjiškai, kokybiškai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 27 15:33)
9/ jo, ir be trejeto kol kas dar, ir pashposyjo linksmai visai taip vat.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 27 15:35)
naglai :>:> tsakant "portretas kitaip... arba natiurmortas" :>+5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 27 15:35)
11.nu kad chia tuoj 5 padesiu.uzh tai,kad visai kitonishkas vaizdas paukshtuko,nei tie uzh... kudros paukshchiai visi su lotynishkais pavadinimais.nieko asmenishko paukshchiams jei ka,pats anuos labai myliu,ko negaliu pasakyti apie anu potografus
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 27 15:40)
13/ man irgi potografai nepatinka, o štai potografes - kitas reikalas:)
(gerai čia pabalsavai šįkart, daugmaž objektyviai:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 27 16:17)
prisigiedojo:(
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 27 16:27)
vargšiukas...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 27 16:28)
gal tik apalpes...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 27 16:29)
nieko nieko... +
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 27 16:53)
ant linijos taip atsigulė pamiegot ir buvo pamanęs, kad nieks į jį netaikys, pasirodo...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 27 18:31)
Vargselis .... :(
O fotkei .... +5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 27 18:43)
20procentų jauniklių kažkaip panašiai žuva
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 27 19:02)
liuks cia, gaila modelio tik
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 27 19:51)
Ciniška: smurtinė mirtis, prievartinė kompozicija, lotyniškas pavadinimas gyvasties kurios nebėr... Žodžiu pasityčiojimas iš gyvybės. Sorry, aš taip supratau ir tai tik mano nuomonė.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 05 27 20:07)
manau, kad tai pagarba mirusiam giesmininkui
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 05 27 21:18)
Puiki nuotrauka 5
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 05 27 21:34)
Gera fotkė, vargšas str.
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 05 27 22:47)
17/ negyvas jau visai.
21/ netgi gerokai daugiau zusta (ivairiai) pirmaisiais gyvenimo metais. Beje, cia ne jauniklis.
23/ viskas naturalu ir tikrai nesishaipoma, paprasciausiai norejau parodyt tai, i ka demesi atkreipia tik nedaugelis.
Visies kitiems vertinusiems - aciu:))
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 05 27 23:18)
balta riba,
zemai skrisi - tyliai ishnesh
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 05 27 23:31)
29/ galėtų ir pavadinimui tikti..
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 05 27 23:33)
langą iškūlė ?
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 05 27 23:38)
31/ neiškulia tokie, o šitą tai radau gatavą.
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 05 28 08:30)
nu čia kernagio dainos ekranizacija yra 4.5
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 05 28 09:34)
Strašno :(
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 05 28 13:32)
liudnai juokingai pateikta....super:))))
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 06 01 01:09)
Sujaudino
priminė skaudų seną atvejį, kai paukštukų būrys pakilo iš kelkraščio tiesiai po ratais...
tris zyles nuo radiatoriaus nukrapščiau, dvi iš po valytuvų, kitos atšoko...
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 06 03 12:26)
jooooo.........! i tema.........+
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 06 03 16:37)
rimta..
bet prajuokino 1 ir 2 komentarai.
+
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 06 04 21:18)
Vargšas...
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 06 09 16:14)
ajajaj
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 06 19 14:04)
graudoka daros, paukstukas kanopikes uzverte :(
|
|
| |