Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Andrius Z    (2008 05 20 22:12)  
nemesk takelio,del kalnuoto kelio..
 
 
2. Jonas Tučkus    (2008 05 20 22:12)  
net kalnuose asfaltas... nėra kur nuo jo pasislėpt...
 
 
3. Kęstutis Šimatonis    (2008 05 20 22:13)  
ne Makedonietis ? (tas tai būtų ėjęs kiaurai)
 
 
4. Ramūnas L.    (2008 05 20 22:14)  
civilizacija :)
 
 
5. Miau    (2008 05 20 22:16)  
tiesiog melynuoja
 
 
6. Gintaras Vitulskis    (2008 05 20 22:18)  
O, kalnai:)+
 
 
7. Sau    (2008 05 20 22:33)  
kaip ten Vysockis dainavo ...parnia v gory vedi...čto li ?...yra kas tavimi rūpinasi ,vanas...
 
 
8. birute simoniene    (2008 05 20 22:34)  
bet kalnus pasiekt eglyna reik pereit pirma ,idomu ar ten grybų būna:)))+
 
 
9. Valentinas Pečininas    (2008 05 20 22:35)  
Kelias į dangų ,gerai+5
 
 
10. Ramūnas Snarskis    (2008 05 20 22:36)  
nu ir keliauji. +5
 
 
11. VD    (2008 05 20 22:39)  
na jau.. ne DEJA :) nes pabaiga - yra naujo pradžia.juk visi tai gerai žinome :)
+
 
 
12. Ramūnas L.    (2008 05 20 22:39)  
8/ būna, būna, aš tai tikrai :)
 
 
13. JP    (2008 05 20 22:41)  
svarbu, kad pradžia yra, o galą galima ir sugalvoti...
 
 
14. lashiuke    (2008 05 20 22:54)  
Kankurientas, blyn. :))))
Beje, kokioj šaly kalnus parovei? :)
 
 
15. Ramūnas L.    (2008 05 20 22:55)  
14/ iki Italijos toli dar, Slovakija :)
 
 
16. Gedas    (2008 05 20 22:57)  
+:)
 
 
17. Daiva Kielė    (2008 05 20 23:04)  
kalnai gerai....:))
 
 
18. Mimosou    (2008 05 20 23:05)  
Grybai grybais, bet miskas mazeja... Tuoj bus kalnai kelmuoti, pakalnes nuplike...
 
 
19. Ramūnas L.    (2008 05 20 23:07)  
18/ tautiškai pataps, daug baldų bus ;)
 
 
20. Raimonda    (2008 05 20 23:09)  
kur pabaiga, ten prasideda nauja pradzia :)
 
 
21. Mindaugas Buivydas    (2008 05 21 00:49)  
Gražiai
 
 
22. Algimantas Tirlikas    (2008 05 21 08:48)  
dviračių takelis per kalnus
 
 
23. Romas Kanapeckas    (2008 05 21 16:00)  
Jamam
 
 
24. Rūta Rylaitė    (2008 05 21 21:51)  
Tikrai keistai žiūrisi man tas takelis tokioj atrodytu turėtų būti nepaliestoj žmonių gamtos vietoj :)
 
 
25. Knieža    (2008 05 23 21:21)  
rytoj šeštadienis ką ?
 
 
26. Sau    (2008 05 25 00:11)  
savaitgalis gamtoje kur nėra interneto ..?:)
 
 
27. Juozuxas    (2008 05 26 09:29)  
Gražus vaizdelis...
 
 
28. Antanas M    (2008 05 29 16:13)  
jamam
 
 
29. Henrikas Lesniakas    (2008 05 29 22:11)  
Ak, kalnai...
 
 

Gamta
Taškai: 83
Vidurkis: 4.60
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   1411
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20203
101419
1100 3
(balsai vėluoja viena para)