| |
 |
1.
(2008 05 19 17:48)
spalvos tokios rudeniškos:) gera serija :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 19 17:50)
pirma geriausia.. :)+5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 19 17:51)
1/ pamačiau tokį nykų lauką ir daviau sau užduotį kažką iš jo paimti
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 19 17:56)
3/ Pavyko !
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 19 18:01)
yr gerū ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 19 19:18)
pirma ir penkta labai dailios...visa serija harmoninga...dideli reikalavimai sau yra gerai...;)+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 19 19:24)
gamta gamta... visgi kokia ji graži. ir gražiai pateikta. 5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 19 19:43)
ne visos "labai", bet serija gera
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 19 20:03)
patiko
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 19 20:37)
Užmirštų ir sudžiūvusių krapų istorija :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 19 20:39)
einasau Orlandai, ir jūs praplikote?
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 19 21:53)
11/ Žiūrėti į autoportretą :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 19 22:18)
+5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 20 00:33)
gera serija :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 20 08:21)
puikiaij.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 20 09:20)
Taikli rudeniška nuotaika +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 20 12:33)
nuostabu.lb dziaugiuosi
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 20 14:47)
Graži serija +5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 20 15:28)
Zinoma, kad pirmoji. Gal jos net ir uztektu;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 20 17:44)
Graži serija, gerai padirbėta
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 24 13:51)
Super ...
|
|
| |