Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1.    (2008 05 08 18:27)  
Net siurpas pakrate.... Labai jau realistiska. Patrauke demesi :) +
 
 
2. Vardas Pavardė    (2008 05 08 18:28)  
Labai neestetiškai atrodo, bet pliusą dedu.
 
 
3. babel    (2008 05 08 18:29)  
nieko nedirbau labai čia-realistiškai;)
 
 
4. Gerda!    (2008 05 08 18:35)  
oba..
 
 
5. Virga    (2008 05 08 18:37)  
įspūdingas veidas! o jau akys!!!
+
 
 
6. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 08 18:40)  
Veidas puikus, nuotrauka gera, portretas deja vidutiniskas .... , bet vistiek "lekste"
 
 
7. babel    (2008 05 08 18:55)  
tai fotomedžioklė...jei būtų pozavimas tai ir fokusas negrybautų taip..deja..
 
 
8. z e g n a    (2008 05 08 18:58)  
nejauku kažkaip žiūrint
 
 
9. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 08 19:06)  
deja negrybautu :| ?
Kad ir medziokle .... medzioji tol kol nusauni ..... negalima paleisti suzeisto zveries :)
 
 
10. Kristina+    (2008 05 08 19:53)  
lelija
 
 
11. anuka    (2008 05 08 19:54)  
isimintina nuotrauka.
 
 
12. Daiva Kielė    (2008 05 08 20:18)  
... kiek raukšlelių, labai iškalbingas veidas
 
 
13. Remigijus Žilinskas    (2008 05 08 20:18)  
kad as bent puses tiek sulaukciau :D
 
 
14. Linas Andrulevicius    (2008 05 08 20:30)  
joo, veikeja puiki, taciau isspausti galima daugiau. taciau sis irgi neblogas.
 
 
15. Miau    (2008 05 08 20:32)  
jau cia 100 metu maziausiai
 
 
16. Valentinas Pečininas    (2008 05 08 20:59)  
++
 
 
17. Petras T.    (2008 05 08 21:17)  
!!
 
 
18. Jieva    (2008 05 08 22:02)  
akys labai šiurpios..
 
 
19. Romas Kanapeckas    (2008 05 08 23:02)  
Ziauriai geras
 
 
20. Gediminas Bieliauskas    (2008 05 08 23:09)  
eina sau...
 
 
21. Rolandas Butkevičius    (2008 05 08 23:45)  
Kiek ji daug matė ir pergyveno.. oi vaikeli.........
 
 
22. babel    (2008 05 08 23:52)  
Darbas žmogų puošia..bet sendina...7o,ne 1oometų;).
 
 
23. Robis    (2008 05 09 10:08)  
kaloritnas personazas,,,
 
 
24. Andrius Z    (2008 05 09 17:10)  
stipriai
 
 
25. Marijus *Bružila    (2008 05 09 17:22)  
klasika .grazhi kalsika chia
 
 
26. Gintarė A.    (2008 05 17 14:05)  
labai...kokios akys...
 
 
27. G.g    (2008 05 25 22:51)  
jooo...geras portretas...
 
 

Portretas
Taškai: 77
Vidurkis: 4.59
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   1834
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02025
300711
0012 5
(balsai vėluoja viena para)