| |
 |
1.
(2008 05 08 18:27)
Net siurpas pakrate.... Labai jau realistiska. Patrauke demesi :) +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 08 18:28)
Labai neestetiškai atrodo, bet pliusą dedu.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 08 18:29)
nieko nedirbau labai čia-realistiškai;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 08 18:35)
oba..
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 08 18:37)
įspūdingas veidas! o jau akys!!!
+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 08 18:40)
Veidas puikus, nuotrauka gera, portretas deja vidutiniskas .... , bet vistiek "lekste"
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 08 18:55)
tai fotomedžioklė...jei būtų pozavimas tai ir fokusas negrybautų taip..deja..
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 08 18:58)
nejauku kažkaip žiūrint
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 08 19:06)
deja negrybautu :| ?
Kad ir medziokle .... medzioji tol kol nusauni ..... negalima paleisti suzeisto zveries :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 08 19:53)
lelija
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 08 19:54)
isimintina nuotrauka.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 08 20:18)
... kiek raukšlelių, labai iškalbingas veidas
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 08 20:18)
kad as bent puses tiek sulaukciau :D
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 08 20:30)
joo, veikeja puiki, taciau isspausti galima daugiau. taciau sis irgi neblogas.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 08 20:32)
jau cia 100 metu maziausiai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 08 20:59)
++
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 08 21:17)
!!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 08 22:02)
akys labai šiurpios..
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 08 23:02)
Ziauriai geras
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 08 23:09)
eina sau...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 08 23:45)
Kiek ji daug matė ir pergyveno.. oi vaikeli.........
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 08 23:52)
Darbas žmogų puošia..bet sendina...7o,ne 1oometų;).
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 09 10:08)
kaloritnas personazas,,,
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 09 17:10)
stipriai
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 05 09 17:22)
klasika .grazhi kalsika chia
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 05 17 14:05)
labai...kokios akys...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 05 25 22:51)
jooo...geras portretas...
|
|
| |