Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Edita    (2008 05 04 18:06)  
gera mintis. uoga
 
 
2. Darius Baltakys    (2008 05 04 18:43)  
+
 
 
3. Ramūnas L.    (2008 05 04 19:05)  
yep
 
 
4. Juozas Merčaitis    (2008 05 04 20:05)  
+
 
 
5. Marius Axas    (2008 05 04 20:24)  
siurealizmas man patinka...
 
 
6. Dalia .    (2008 05 04 20:24)  
man irgi patiko.. grafika.
 
 
7. Rūta Urbonaitė    (2008 05 04 23:13)  
Nuostabus piešinys :)
 
 
8.    (2008 05 04 23:41)  
mintis
 
 
9. Rolandas Butkevičius    (2008 05 05 02:36)  
Gražu.
 
 
10. Snaržas    (2008 05 05 11:50)  
dar tolitolitoli iki brandaus darbo ,bet uzh tat dar labai Jauna,ir pieshinys ne tushchias ,su mintim ,o tai gerai (skaitau)
 
 
11. a&a    (2008 05 05 12:45)  
ilgesys vel ir vel atsidaryt ir paziuret..
 
 
12. melancholija    (2008 05 05 12:48)  
ačiū labai visiems!
a&a, gera girdėt :}
 
 
13. Gediminas Bieliauskas    (2008 05 05 13:42)  
šyts gers. +5
 
 
14.    (2008 05 05 15:50)  
labai man i nuotaika...
 
 
15. Vitas Zabita    (2008 05 06 11:49)  
itikinai
 
 
16. melancholija    (2008 05 06 11:58)  
15/ iš tiesų tai nesiekiau nieko įtikint, piešiau kas buvo ant dūšios :}
 
 
17. RS    (2008 05 18 22:48)  
Jusu jaunoj galvelej senojo Kingo dvasia plaikstosi.
 
 
18. RS    (2008 05 20 11:26)  
http://en.wikipedia.org/wiki/Stephen_King
:)
 
 
19. melancholija    (2008 05 20 11:44)  
18/ dar specialiai nuėjau prie knygų lentynos - 11 kingo knygų, iš ties esu didelė jo gerbėja
bet ryšio tarp jo kūrybos ir šito piešinio kažkaip nulis
gal plačiau ką nors pasakytumėt?
būčiau dėkinga :}
 
 
20. Sau    (2008 05 20 13:42)  
čia galėtų būti pakeliui į naminių gyvulėlių kapynes :)
 
 
21. melancholija    (2008 05 20 19:21)  
20/ o vat tų kapinių ir neskaičius. apie ką ten?
 
 
22. Dovilė Gusevaitė    (2008 06 04 10:44)  
matau veida nuostabus piesinys +
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 77
Vidurkis: 4.88
Vertino vartotojų:   26
Žiūrėta kartų:   2047
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00036
001113
0000 2
(balsai vėluoja viena para)