| |
 |
1.
(2008 05 04 18:06)
gera mintis. uoga
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 04 19:05)
yep
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 04 20:24)
siurealizmas man patinka...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 04 20:24)
man irgi patiko.. grafika.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 04 23:13)
Nuostabus piešinys :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 04 23:41)
mintis
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 05 02:36)
Gražu.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 05 11:50)
dar tolitolitoli iki brandaus darbo ,bet uzh tat dar labai Jauna,ir pieshinys ne tushchias ,su mintim ,o tai gerai (skaitau)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 05 12:45)
ilgesys vel ir vel atsidaryt ir paziuret..
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 05 12:48)
ačiū labai visiems!
a&a, gera girdėt :}
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 05 13:42)
šyts gers. +5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 05 15:50)
labai man i nuotaika...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 06 11:49)
itikinai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 06 11:58)
15/ iš tiesų tai nesiekiau nieko įtikint, piešiau kas buvo ant dūšios :}
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 18 22:48)
Jusu jaunoj galvelej senojo Kingo dvasia plaikstosi.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 20 11:26)
http://en.wikipedia.org/wiki/Stephen_King
:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 20 11:44)
18/ dar specialiai nuėjau prie knygų lentynos - 11 kingo knygų, iš ties esu didelė jo gerbėja
bet ryšio tarp jo kūrybos ir šito piešinio kažkaip nulis
gal plačiau ką nors pasakytumėt?
būčiau dėkinga :}
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 20 13:42)
čia galėtų būti pakeliui į naminių gyvulėlių kapynes :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 20 19:21)
20/ o vat tų kapinių ir neskaičius. apie ką ten?
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 06 04 10:44)
matau veida nuostabus piesinys +
|
|
| |