| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 22 21:50)
:))+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 04 22 21:53)
kokios akytės....:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 04 22 22:24)
makiažas ryškus :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 04 22 22:30)
Labai patiko...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 04 22 22:45)
Oi koks fainulis su papūsta uodega :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 04 22 23:03)
Oj patinka man šie visi charadriiformes :). Bet vis tiek juos sunku atskirti. O šis kirlikas tai tikras gražuolis! Ir pati fotografija gera
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 04 22 23:04)
P.S. Manau, Algimantui Tirlikui patiks :))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 22 23:33)
fanarą slepia :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 04 22 23:45)
Labai juokingas paukstelis :) Patinka man +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 04 23 05:49)
Liux!!!!! 5+++++
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 04 23 07:28)
Kirstukas kirliką kirkina
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 23 08:40)
gražiai, plunksnos kutena, vanduo minkštas
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 23 09:05)
Kokis apvalainas... - įdomus rakursas. +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 23 16:16)
:)+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 23 16:46)
Tikras balionėlis :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 23 18:15)
:) ziuriu tau visi pauksciai uodegas atsuka..........:))))) +
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 04 28 16:28)
akys kokios grazios ir pats toks burbuliuks
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 29 18:32)
Tvirtai stovi:)
Aplink akis geltona juostelė gražiai atrodo.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 21 21:22)
Man jūra iki keliųųų....
dangus lyg pažastų : )
++
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 06 19 14:05)
ale sikna kokia didele :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 06 28 23:29)
:) grazus :)
|
|
| |