| |
 |
1.
(2008 04 17 23:16)
malūnsparnis :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 17 23:17)
Super subinyte zvirblio...;)))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 04 17 23:21)
Kaip man tokios patinka :)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 04 17 23:22)
P.s. labas labas :)))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 04 17 23:26)
kas cia sneka?! :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 04 17 23:27)
na, sveikas, žvirbli ar karklažvirbli, ar erškėtžvirbli?
l. puiki :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 04 17 23:31)
=)))))) prasilinksminaw
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 04 17 23:38)
Portrets!
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 18 07:44)
)))+
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 04 18 07:52)
Oho, koks portretas :D
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 04 18 08:28)
a nei gėdos nei sarmatos`D
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 04 18 09:22)
na visai zavi uzpakaline dalis, galetu priekine buti.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 04 18 10:24)
))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 18 10:39)
Atėjau pasakyt 'labas rytas', o čia užkapalį atkišo :))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 18 11:55)
Tai taip ir nesusidraugavai... ?
Gerai, vis kitaip... +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 18 12:36)
:))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 18 12:39)
:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 18 13:11)
:))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 04 18 13:26)
geras portretas :))) tik kur akis padejo ? :)))))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 04 18 15:46)
:)) pralinksmino
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 18 16:49)
na geras ponulio jumoro jausmas liuks :))))))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 04 18 18:03)
:))))))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 04 18 19:06)
Grazios plunksneles!
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 04 18 19:15)
'kiausinis' su kojom ir uodega :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 04 18 22:16)
Nu cia tai geras ... va kad atsuko spokinycia ...
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 04 18 22:53)
Puikumelis
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 04 21 22:26)
:) nu kaip nemandagu........:)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 05 27 16:31)
linksmybes =) aciu uz sypsena...
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 06 19 14:06)
galines dalies portretas :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 06 26 10:42)
superinis portretas :D
|
|
| |