| |
 |
1.
(2008 04 05 20:30)
negi elnius lengviau pagauti negu gražų peizažą?
smagus reportažas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 05 20:33)
a čia po 100 ? kadabra paskolino tele...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 04 05 20:33)
situos super lengva :D tik reikejo vis juos pasisaukti, kad ziuretu i kamera :) aciu uz i vertinima tai yra mano pirmoji serija
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 04 05 20:34)
2/ susikaliau pats :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 04 05 20:34)
podkliučiaisia :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 04 05 20:37)
gerai sustatei modelius :))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 04 05 20:38)
ant policijos reido nepataikei :)))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 04 05 20:38)
6/ nebuvo sunku, jie supranta lietuviskai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 05 20:40)
7/ nea, cia jie rytais miega :D
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 04 05 20:41)
8/ gyvūnėlius škias girdai :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 04 05 20:47)
10/ suliau, bet atsisake, sake kitakart be maisto nesirodyti :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 04 05 20:55)
uodžia orą, matyt pyragais nuo taves kvepia :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 04 05 20:58)
12/ aga bulkutem :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 05 20:59)
po 100 negali bulkutėm :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 05 21:00)
14/ vaziuodamas uzvalgiau, gal siek tiek permuse :D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 05 21:06)
nieko sau 5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 05 21:19)
15/ čia tau taip atrodo :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 05 21:39)
paskutinė iš serijos fainiausia
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 04 05 21:45)
gražumėlis ;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 04 05 22:55)
Čia gal maketai ? 5+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 06 00:25)
20/ iskamsos :D
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 04 06 00:40)
Labai miela, tik gaila dangus padegęs, paskutinė geriausia :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 04 06 02:15)
trecia verta aukso.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 04 06 02:59)
23/ tu man truputi aukso ir trecia bus tavo :D
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 04 06 09:13)
Na, dar pasakysiu, kad pirmoje labai dangus erzinasi. bet nieko.paskutine viska atperka:))
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 04 06 13:34)
Nu pasilakste turbut pakui juos ? Kai pamenu kiek reikėjo paskui juos po aptvara žiėma duotis tai net prakaitas išpila ... :) liux serija ...
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 04 06 13:59)
deciau pirma ir paskutine :) dvi. Pavadinciau "reversas" :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 04 06 14:27)
Graži serija
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 04 06 15:12)
Liuks labai:)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 04 06 17:18)
26/ fotkinau su 55-200mm zumu, todel teko iso 800 daryti, kad nors kiek astresnes gautusi. galbut reikejo daryti iso 400 gal butu uzteke ir dangus butu netoks isdeges. na mokomes dar mokomes. :D
28/ gera ideja :D
dekui uz komentarus ir kas balsavo ( uz 3 irgi aciu) :D
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 04 07 07:27)
zinau ko truko sitose fotografijose.....dvivamzdzio ant kito peties...:D :D :D
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 04 07 20:44)
gražuoliai:)+5
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 04 07 21:17)
koks grozis
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 04 08 19:34)
trečia superinė :)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 04 25 06:53)
liuks5
|
|
| |