Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. JP    (2008 04 05 20:30)  
negi elnius lengviau pagauti negu gražų peizažą?
smagus reportažas
 
 
2. Knieža    (2008 04 05 20:33)  
a čia po 100 ? kadabra paskolino tele...
 
 
3. SRP-145TII    (2008 04 05 20:33)  
situos super lengva :D tik reikejo vis juos pasisaukti, kad ziuretu i kamera :) aciu uz i vertinima tai yra mano pirmoji serija
 
 
4. SRP-145TII    (2008 04 05 20:34)  
2/ susikaliau pats :)
 
 
5. Knieža    (2008 04 05 20:34)  
podkliučiaisia :)
 
 
6. Ramūnas L.    (2008 04 05 20:37)  
gerai sustatei modelius :))
 
 
7. Ramūnas L.    (2008 04 05 20:38)  
ant policijos reido nepataikei :)))
 
 
8. SRP-145TII    (2008 04 05 20:38)  
6/ nebuvo sunku, jie supranta lietuviskai
 
 
9. SRP-145TII    (2008 04 05 20:40)  
7/ nea, cia jie rytais miega :D
 
 
10. Ramūnas L.    (2008 04 05 20:41)  
8/ gyvūnėlius škias girdai :)
 
 
11. SRP-145TII    (2008 04 05 20:47)  
10/ suliau, bet atsisake, sake kitakart be maisto nesirodyti :)
 
 
12. Rimantas    (2008 04 05 20:55)  
uodžia orą, matyt pyragais nuo taves kvepia :)
 
 
13. SRP-145TII    (2008 04 05 20:58)  
12/ aga bulkutem :)
 
 
14. Knieža    (2008 04 05 20:59)  
po 100 negali bulkutėm :)
 
 
15. SRP-145TII    (2008 04 05 21:00)  
14/ vaziuodamas uzvalgiau, gal siek tiek permuse :D
 
 
16. elinax    (2008 04 05 21:06)  
nieko sau 5
 
 
17. Knieža    (2008 04 05 21:19)  
15/ čia tau taip atrodo :)
 
 
18. mi    (2008 04 05 21:39)  
paskutinė iš serijos fainiausia
 
 
19. Raimonda    (2008 04 05 21:45)  
gražumėlis ;)
 
 
20. Henrikas Lesniakas    (2008 04 05 22:55)  
Čia gal maketai ? 5+
 
 
21. SRP-145TII    (2008 04 06 00:25)  
20/ iskamsos :D
 
 
22. Jurga Petkus    (2008 04 06 00:40)  
Labai miela, tik gaila dangus padegęs, paskutinė geriausia :)
 
 
23. Saida Končiutė    (2008 04 06 02:15)  
trecia verta aukso.
 
 
24. SRP-145TII    (2008 04 06 02:59)  
23/ tu man truputi aukso ir trecia bus tavo :D
 
 
25. K. M.    (2008 04 06 09:12)  
5
 
 
26. K. M.    (2008 04 06 09:13)  
Na, dar pasakysiu, kad pirmoje labai dangus erzinasi. bet nieko.paskutine viska atperka:))
 
 
27. Aivaras Banevičius    (2008 04 06 13:34)  
Nu pasilakste turbut pakui juos ? Kai pamenu kiek reikėjo paskui juos po aptvara žiėma duotis tai net prakaitas išpila ... :) liux serija ...
 
 
28. abracadabra    (2008 04 06 13:59)  
deciau pirma ir paskutine :) dvi. Pavadinciau "reversas" :)
 
 
29. Mindaugas Buivydas    (2008 04 06 14:27)  
Graži serija
 
 
30. Mindaugas Kirstukas    (2008 04 06 15:12)  
Liuks labai:)
 
 
31. SRP-145TII    (2008 04 06 17:18)  
26/ fotkinau su 55-200mm zumu, todel teko iso 800 daryti, kad nors kiek astresnes gautusi. galbut reikejo daryti iso 400 gal butu uzteke ir dangus butu netoks isdeges. na mokomes dar mokomes. :D
28/ gera ideja :D
dekui uz komentarus ir kas balsavo ( uz 3 irgi aciu) :D
 
 
32. Pijus Vyčas    (2008 04 07 07:27)  
zinau ko truko sitose fotografijose.....dvivamzdzio ant kito peties...:D :D :D
 
 
33. Andrius Z    (2008 04 07 18:18)  
5
 
 
34. Gintaras Vitulskis    (2008 04 07 20:44)  
gražuoliai:)+5
 
 
35. Miau    (2008 04 07 21:17)  
koks grozis
 
 
36. Antanas M    (2008 04 08 19:34)  
trečia superinė :)
 
 
37. Irmantas K.    (2008 04 25 06:53)  
liuks5
 
 

Serijos
Taškai: 80
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   1816
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00020
310719
1010 2
(balsai vėluoja viena para)