Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

zoosodas

 
1. Inga Jankauskaitė    (2008 04 01 08:57)  
visai nebloga :)
 
 
2. alexx    (2008 04 01 09:01)  
idomus kadaras
 
 
3. alexx    (2008 04 01 09:02)  
tfu, kadras
 
 
4. abracadabra    (2008 04 01 09:09)  
2/3/ maniau norejai "padaras" parasyt :)
 
 
5. Jonas Tučkus    (2008 04 01 09:16)  
:)
 
 
6. Ignas Butėnas    (2008 04 01 10:08)  
paprastai bet idomiai :D
 
 
7. kilimas    (2008 04 01 10:23)  
cia yr lapsarduks. toks dykuminis sterblinis pasileidelis.
kadras vertas 4.5.
 
 
8. Gintaras Vitulskis    (2008 04 01 10:37)  
geras pavadinimas:))) taip ir liko išsižiojęs:)+
 
 
9. Aivaras Banevičius    (2008 04 01 10:50)  
ooo šuniukas, nu fain ir momertas, išsižiojes toks ...
 
 
10. I r m a S i l i ū n a i t ė    (2008 04 01 10:53)  
:))
 
 
11. Kęstutis Šimatonis    (2008 04 01 11:17)  
kaip kilimas pasakė :))
 
 
12. Gedas    (2008 04 01 11:45)  
:) chrimst...+
 
 
13. Šmėkla    (2008 04 01 11:51)  
uij tie paparaciai+
 
 
14. Rūta Urbonaitė    (2008 04 01 13:34)  
Skaniai valgo :))
 
 
15. zeneka    (2008 04 01 16:13)  
miau :)
 
 
16. Laura Gineitytė    (2008 04 01 16:34)  
o geras, vakar jų nuotrauką dariau, bet nedėjau niekur, kadangi gavos labai taip jau..atsispindėjo nuo stiklo daug kas. Vienas tai išvis leidosi, kad paimčiau "super macro". Visą snukutį parodė iš arti arti:) gražu :)
 
 
17. Miau    (2008 04 01 20:00)  
grauzikas, ka cia bepridursi...
 
 
18. Valentinas Pečininas    (2008 04 01 22:19)  
:)+
 
 
19. Motiejus Nėnius    (2008 04 02 07:40)  
Paparacai gerb. autoriau paparacai
 
 
20. Paulius Makauskas    (2008 04 02 15:18)  
faini sitie mazyliai:)
 
 
21. Marijus *Bružila    (2008 04 02 17:18)  
o koks suskis
 
 
22. elinax    (2008 04 03 10:12)  
Įsivaizduoju kaip nelengva buvo tokį prigauti 5
 
 
23. Dangus    (2008 04 03 10:41)  
nepatikesi bet pats nustojo kramtyt kai mane prie stiklo pamate :)
 
 
24.    (2008 04 03 21:35)  
uz sustabdyta momenta :)
 
 
25. Antanas M    (2008 04 07 11:51)  
23/Žvaigždė, moka pozuoti :))
 
 
26. Zenonas Urbonavičius    (2008 04 07 19:39)  
Aš irgi praeitą savaitę juos užfiksavau, tik jie morką griaužė:)
Beje pirmą kart zoologijos sode buvau, reikės vaasrą vėl nueit, nes pusė gyvūnų nebuvo dar -šalta.
 
 
27. Kriste P.    (2008 04 12 11:27)  
nice
 
 
28. DaivaRide    (2008 05 07 16:23)  
penki ;) gražu ;)
 
 

Reportažas
Taškai: 99
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   47
Žiūrėta kartų:   2422
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10035
5011016
0000 6
(balsai vėluoja viena para)