| |
 |
1.
(2008 03 20 08:48)
anegdotą prisiminiau :))) ateina Ivanuška prie dviejų kelių , o ten gruzinas stovi ir klausia Ivanuška : kur man eiti ? Gruzinas sako : ten neik , ten santykiauja... ten irgi neik , ten irgi santykiauja..., o tai kur man eiti ? niekur neik sako gruzinas čia santykiauk.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 20 09:01)
1/ :D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 20 09:03)
1/ :)) j/b pasaka išties
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 20 10:36)
1> ::)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 20 10:37)
traukia i desine kazkodel...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 20 11:27)
gerai cia, bet nors ir nepamirstame, vistiek sunku pasirinkti kartais :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 20 11:36)
kuo daugiau galimybiu- tuo sunkiau issirinkti... ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 20 12:14)
"Du keliai, du džiaugsmai, ką pasirinkt?" :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 20 12:33)
Jo... tik kartais nezinai ka pasirinkti :) 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 20 20:02)
Su mintimi
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 20 21:41)
:)))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 20 22:27)
filosofiškai~
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 21 01:01)
13/ kaip tik :-)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 21 07:14)
Priekio biški daugiau reikt ?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 21 15:40)
geras +
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 21 15:46)
truputi paejus galima i kaire , jei persigalvosi
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 21 22:19)
:) +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 23 13:38)
Geriau į kairę...ten yra kur prisėsti... ;-)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 25 00:44)
+!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 25 14:55)
gerai pateikta dilema
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 04 05 11:54)
...basomis palikt pėdas per vidurį ant sniego...
...ir nuspręst tuomet nereiks daugiau jau nieko...
giliai +
|
|
| |