| |
 |
1.
(2008 03 19 16:30)
ojojoj kaip grazu..
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 19 16:33)
gerai
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 19 16:34)
puikumėlis
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 19 16:42)
Patinka toliai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 19 16:50)
+5 ir speju kad judes i dienos geriausias tuoj :P
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 19 16:58)
Jau anksčiau patyliukais 5 uždėjau, o dabar dar užėjau pasakyti, kad kuo toliau, tuo gražesnes fotografijas dedat. :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 19 17:08)
va čia tai gražums.. pasaka :>
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 19 17:24)
ką laidojam? (čia apie širdį veriantį rėmą aš).
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 19 17:32)
neziurint i erzinanti rema, turinys puikulis.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 19 17:32)
8/neįsivaizdavau, kad taip gali slėgti (čia aš apie rėma)... :-)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 19 17:34)
liux!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 19 18:03)
Šilta foto, norėčiau pasivaikščiot ten vienui viena...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 19 18:35)
labai grazhu.. ++
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 19 19:41)
Gražu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 19 22:39)
Juozas, Antanas, Aloyzas ir Martynas, keturi miestiečiai kaime liks nakvot.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 19 22:39)
ui t.y. Jurgis :)))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 20 08:31)
Šakos su baltom aurom gal kiek ir kliūna, bet šiaip vaizdas tikrai liuks. Spalvos kaip iš senovinių paveikslų. +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 20 08:35)
tinka.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 20 08:45)
puiku!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 20 12:32)
puiku!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 21 15:49)
+ :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 22 20:56)
KLasikinė, bet gražiai pateikta +
Tik rėmelis nelabai.
|
|
| |