Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Juosta. Kažkada 2005'aisiais.. Faina buvo "žaisti" :) Smagu prisiminti..

 
1. K. M.    (2008 03 12 15:37)  
teks eit parukyt....
 
 
2. Deivė    (2008 03 12 15:38)  
einu parukyt :)))) +
 
 
3.    (2008 03 12 15:38)  
gerai jos taip atrodo, net rukyti nebesinori. ir tas pakaruoklis :))
fainai pasizaidei :]
 
 
4. Paulius Makauskas    (2008 03 12 15:40)  
2/ uhu, pats katik aip padariau:)
 
 
5. kilimas    (2008 03 12 15:42)  
graudu.
 
 
6. Daiva Kielė    (2008 03 12 15:43)  
gerai :)+
 
 
7. tomas stasevičius    (2008 03 12 15:55)  
+ uz darba - uz rukyma:)
 
 
8. Vida    (2008 03 12 16:27)  
Pauliau, neblogai isikrovei, taip jom ir reikia...paskutine liux...;)+
 
 
9. w.    (2008 03 12 16:45)  
pamenu, kai nori mest rūkyt, sako reik nagų prikišt.. o čia matai, vinys.. :))
 
 
10. Pijus Vyčas    (2008 03 12 16:55)  
sitas budas naikinti cigaretes geresnis :)
 
 
11. Paulius Makauskas    (2008 03 12 17:07)  
9/ arba dar kitas - pamirkai cigarete piene, palauki kol pridziuma ir tada uzsitrauki duma..zmones sako, kad po tokio naujo "aromato" atsoka visi norai rukyti:))
10/ pagaus ka?:) ganda?:)
 
 
12. Mindaugas Bernatonis    (2008 03 12 17:14)  
matosi, kad juosta - mikro brūkšneliai išduduoda. Kad kūdroje šie kadrai pasirodytų juk reikėjo tokį ilgą kelią nueiti. Daug gamybinių etapų. Tai turi nelikti neįvertinta.
 
 
13. Paulius Makauskas    (2008 03 12 17:16)  
ąę/ Mindaugai, palyginus tikrai ilgas kelias. Kiek sitie kadrai kelesi is vieno hardo i kita, is vieno miesto i antra..:) O skanuot smagu:) Aciu, kazkaip jauciu sitiem kadram nostalgija.. Galvele tyra buvo, nesugadinta beveik pasaulio:D
 
 
14. Algimantas Tirlikas    (2008 03 12 17:18)  
antinarkotinė serija;gerai~
 
 
15. Zenonas Urbonavičius    (2008 03 12 19:08)  
Taip jai ir reikia, teisinga egzekucija:) +5
 
 
16. Mindaugas Buivydas    (2008 03 12 21:58)  
®
 
 
17. Evelina Daugėlaitė    (2008 03 12 22:52)  
Žudom rūkymą ;D
 
 
18. Gintaras Vitulskis    (2008 03 13 13:26)  
Įdomiai:) 5
 
 
19. ner. r.    (2008 03 13 18:40)  
zudimas ruko..:D
 
 
20. Rūta Rylaitė    (2008 03 15 02:57)  
oj.. cia lyg ir prevencine sesija sakyciau.. puiki..
bet einu rukt
 
 
21.    (2008 03 16 02:16)  
na uz ka taip tiems cigariukams.. kartais jie tikrai padeda.... bet patiko ekzekucija..
 
 
22. j    (2008 04 26 14:18)  
taip jai ir reikia... ;D
 
 

Serijos
Taškai: 79
Vidurkis: 4.55
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   2832
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02003
200616
3001 4
(balsai vėluoja viena para)