| |
 |
1.
(2008 03 12 15:37)
teks eit parukyt....
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 12 15:38)
einu parukyt :)))) +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 12 15:38)
gerai jos taip atrodo, net rukyti nebesinori. ir tas pakaruoklis :))
fainai pasizaidei :]
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 12 15:40)
2/ uhu, pats katik aip padariau:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 12 15:42)
graudu.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 12 15:43)
gerai :)+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 12 15:55)
+ uz darba - uz rukyma:)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 12 16:27)
Pauliau, neblogai isikrovei, taip jom ir reikia...paskutine liux...;)+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 12 16:45)
pamenu, kai nori mest rūkyt, sako reik nagų prikišt.. o čia matai, vinys.. :))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 12 16:55)
sitas budas naikinti cigaretes geresnis :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 12 17:07)
9/ arba dar kitas - pamirkai cigarete piene, palauki kol pridziuma ir tada uzsitrauki duma..zmones sako, kad po tokio naujo "aromato" atsoka visi norai rukyti:))
10/ pagaus ka?:) ganda?:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 12 17:14)
matosi, kad juosta - mikro brūkšneliai išduduoda. Kad kūdroje šie kadrai pasirodytų juk reikėjo tokį ilgą kelią nueiti. Daug gamybinių etapų. Tai turi nelikti neįvertinta.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 12 17:16)
ąę/ Mindaugai, palyginus tikrai ilgas kelias. Kiek sitie kadrai kelesi is vieno hardo i kita, is vieno miesto i antra..:) O skanuot smagu:) Aciu, kazkaip jauciu sitiem kadram nostalgija.. Galvele tyra buvo, nesugadinta beveik pasaulio:D
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 12 17:18)
antinarkotinė serija;gerai~
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 12 19:08)
Taip jai ir reikia, teisinga egzekucija:) +5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 12 22:52)
Žudom rūkymą ;D
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 13 13:26)
Įdomiai:) 5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 13 18:40)
zudimas ruko..:D
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 15 02:57)
oj.. cia lyg ir prevencine sesija sakyciau.. puiki..
bet einu rukt
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 16 02:16)
na uz ka taip tiems cigariukams.. kartais jie tikrai padeda.... bet patiko ekzekucija..
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 04 26 14:18)
taip jai ir reikia... ;D
|
|
| |