| |
 |
1.
(2008 03 06 09:31)
Patiko :))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 06 09:37)
Gerai , kad karvės neskraido
:):):)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 06 09:39)
2/kodėl negali ? Parūkai žolės ir ne tik karvės skraido (bent jau taip sako) :o)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 06 09:41)
2/ tikrai:))))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 06 09:56)
Robi patinka man sis tavo darbas ! (cia jei neklystu is senesniu?)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 06 10:30)
:) +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 06 10:56)
noreciau kad butu per viduri :) bet patiko ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 06 11:08)
skrydis link prieskario laikotarpio atviruko. Man labai patiko fonas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 06 13:46)
patiko..... :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 06 15:16)
pagalvojau, kad galiu įvertint ir neatsižvelgama į tai, ar ji teminė, ar ne :) 4,5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 06 19:07)
Gerai uzfiksuotas skrydis
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 06 19:15)
idomus rakursas
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 06 20:32)
geras fonas skrydziui...;)+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 06 21:15)
susigėdus kokia tay... nerodo savo šviesaus veidelio :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 06 22:06)
gera +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 06 22:17)
taip
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 07 18:59)
:) +
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 07 21:16)
Kuo tai graži šita varna-kuosa iš šiknos :))), toks natūralus sklendimas
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 08 19:57)
smagiai skrieja :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 16 02:26)
turi kazka... gal tai jog nesa mane tolyn ant savo peciu..
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 18 10:37)
mna rods prieš porą metų mačiau kūdroj.. labai patiko tada, ir dabar labai patinka :>
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 20 12:51)
Superinis kadras pagautas. +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |