| |
 |
1.
(2008 02 18 21:06)
Man patinka;] Spalvos, kai kur, tarsi teptuku nutapytos.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 02 18 21:16)
lelija :) ir prie megstamu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 02 18 21:29)
+++
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 02 18 21:32)
traukia kazkuo..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 02 18 21:45)
+++ ! ! !
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 02 18 22:53)
patiko ;) +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 02 18 23:26)
Penki!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 02 19 00:08)
!!!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 02 19 03:34)
Tikrai penki. Skanios spalvos. :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 02 19 12:13)
smagu kai sustoji.. paziuri i nuotrauka.. susimastai... nesvarbu ar del nuotraukos ar del pavadinimo.. bet svarbu sustoji..
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 02 19 14:42)
4,5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 02 19 16:14)
labai naturali foto
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 02 19 16:14)
Marijui gaila to puses balo. :). toks skupyla gali but tik jis :)))))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 02 19 16:21)
negaila,tiesiog nera kazhkuom ypatinga. grazhu ,bet.. aishku jei kudros visame kontekste tad visi +6 :) bet..
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 02 19 16:23)
ai koks skirtumas, ne baluose gi esme ;} siaip dekui
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 02 19 16:56)
17/ aciu uz nuomone (:
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 02 20 01:18)
faina
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 02 23 01:06)
labai tapybiskos spalvos, patraukia
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 07 15:25)
здорово.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 04 06 13:57)
Patiko. (:
|
|
| |