| |
 |
1.
(2008 02 17 18:54)
Oho, kaip įdomiai! Visa istorija čia papasakota
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 02 17 19:01)
puiki serija
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 02 17 19:01)
Uz Lietuva!:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 02 17 19:13)
labai shauniai :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 02 17 19:18)
su rusvu kvapeliu :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 02 17 19:27)
oj Robiau, liuks cia prasisukai :) tikraja to zodzio prasme :) liuks :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 02 17 19:28)
Tai jooooooooooo,
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 02 17 19:37)
tai bent...! puikiai :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 02 17 20:07)
fain
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 02 17 20:12)
istorija tesiasi...geras atspalvis
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 02 17 20:19)
fainai +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 02 17 21:03)
mm.. kuriam laikmetyje gyvenat, Robi? Nebesusigaudau
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 02 17 21:17)
smetoniniam :D geros fotos +
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 02 17 23:30)
O geras aš irgi pakliuvau i kadrą:D geros foto, smagi diena buvo
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 02 18 02:47)
gerai +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 02 18 09:31)
kaip prasukus istorijos rata....
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 02 18 17:11)
12>a biesas ji zino: kuomet bambu kaip senis, tuomet galvoju, kad gimiau kokiam XIX a., kuomet kvailioju kai vaikas, tuomet rodos nei 20 neturiu....., tad jums spresti ;)
all> dekui visiems uz komentarus ir ivertinimus
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 02 18 17:38)
Kokia svari ir nugrimuota bei suremontuota istorija. Tokios labiausiai nemegstu. O fotografijos progiskai saunios, galetum ten ir ilgiau uzsibuti, aisku, jei nuoma ne per brangi... :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 02 18 18:36)
l. smagus reportazas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 02 20 08:49)
ohoho
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 02 20 09:23)
Geras, labai megstu tokias 5+
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 02 21 10:56)
5+
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 02 21 18:48)
Stilingi cilindrai:) +
|
|
| |