| |
 |
1.
(2008 02 10 17:31)
:))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 02 10 17:32)
cool...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 02 10 17:46)
Hmmm... koks zzzavus tas aukstas partizanas su lapes kepure! :))))
Geras reportaziuks!
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 02 10 17:54)
pritariu Svetlanai del to partizano... mmmmm... ziuriu ir akiu neatitraukiu..... gaila, kad jis gyveno 1812 - ais....
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 02 10 17:59)
Ir vėl puikiai. Gero ciklo turi būti daug :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 02 10 18:00)
:D good +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 02 10 18:00)
Matyt Robio gyslomis partizanų kraujas teka :)) +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 02 10 19:03)
Vel shaunu ! :) Kaip sakoma sazine dar labiau grauzia :) 5+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 02 10 19:07)
gers
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 02 10 19:07)
gers
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 02 10 19:24)
vėl karas ...+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 02 10 19:51)
pirma foto labiausiai +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 02 10 20:29)
grizau paziuret i tas liudnas akis... kazka jos man primena... nes jos tokios grazios..
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 02 10 20:42)
Robi, kaip ten pakliuti, a?
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 02 10 21:12)
16/ :))) Aga, Robi, isduok kelia!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 02 10 22:10)
Kur ta laiko mašiną rast? a :))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 02 10 23:57)
Suaugusiu vaiku zaidimai :))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 02 11 10:08)
:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 02 11 20:05)
dekui visiems uz komentarus ir nuomones. :)
16,17> :) ten niekaip nenukeliausi, TEN tik sirdis gali nuvesti... ;)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 02 11 20:37)
!!!
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 02 13 18:47)
Serija su tema ir pateikimas estetiškas. +
|
|
| |