Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kęstutis Šimatonis    (2008 02 06 21:12)  
gaivuma
 
 
2. Antanas M    (2008 02 06 21:13)  
kaip visada liux
 
 
3. Svetlana Batura    (2008 02 06 21:13)  
:)) Fain!
 
 
4. Mindaugas Buivydas    (2008 02 06 21:17)  
Jei pesimistiškai: ech, o dabar už lango bjauri niūri besniegė žiema, tiksliau "žiema". Jei optimistiškai: palauk, o juk jau ne taip ir toli ta gegužė. Tik trys mėnesiukai nepilnai :)) Darbas šviesus ir optimistinis. Taigi, už optimizmą :))
 
 
5. kilimas    (2008 02 06 21:19)  
4./ :)
 
 
6. Ramūnas L.    (2008 02 06 21:23)  
super
 
 
7. Vida    (2008 02 06 21:47)  
Geroi vietelej gyveni...;)+
 
 
8. Algimantas Tirlikas    (2008 02 06 21:52)  
nauja vaizdavimo technika~
 
 
9. abracadabra    (2008 02 06 22:18)  
geras :)
 
 
10. miropsa    (2008 02 06 22:32)  
gražu buvo praeitų metų gegužės dvyliktą dieną :)
 
 
11. Gintaras Vitulskis    (2008 02 06 22:32)  
Pro aukštai besantį langą žvelgi:)
 
 
12.    (2008 02 06 23:48)  
linksmai taip :)
 
 
13. Petras T.    (2008 02 07 07:35)  
VĖL KAŽKAS NAUJO!
 
 
14. Arunas S    (2008 02 07 08:21)  
Labai gerai!+10
 
 
15. JP    (2008 02 07 10:18)  
labai patiko
 
 
16. Daiva Kalinauskaitė    (2008 02 07 11:45)  
sitas labai skiriasi nuo kitu piesiniu, tik spalvos ne... dailu +
 
 
17. Altijus    (2008 02 07 12:59)  
Na nzn,nzn - man si paisyba geriausia (lyginant su ankstesnemis) :)
 
 
18. donatas zazirskas    (2008 02 07 17:13)  
kokis miestas cia?utena?
 
 
19. Marijus *Bružila    (2008 02 12 10:46)  
na chia jau kazhkokia masiania :)
 
 
20. Mindaugas Bernatonis    (2008 02 12 11:15)  
Neblogos Meno mūzos tave aplanko. Dėkingas!
 
 
21. Paulius Makauskas    (2008 02 14 16:35)  
patinka:)
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 75
Vidurkis: 4.65
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   828
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00023
200514
1101 4
(balsai vėluoja viena para)