| |
 |
1.
(2008 02 06 21:12)
gaivuma
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 02 06 21:13)
kaip visada liux
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 02 06 21:13)
:)) Fain!
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 02 06 21:17)
Jei pesimistiškai: ech, o dabar už lango bjauri niūri besniegė žiema, tiksliau "žiema". Jei optimistiškai: palauk, o juk jau ne taip ir toli ta gegužė. Tik trys mėnesiukai nepilnai :)) Darbas šviesus ir optimistinis. Taigi, už optimizmą :))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 02 06 21:19)
4./ :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 02 06 21:23)
super
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 02 06 21:47)
Geroi vietelej gyveni...;)+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 02 06 21:52)
nauja vaizdavimo technika~
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 02 06 22:18)
geras :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 02 06 22:32)
gražu buvo praeitų metų gegužės dvyliktą dieną :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 02 06 22:32)
Pro aukštai besantį langą žvelgi:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 02 06 23:48)
linksmai taip :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 02 07 07:35)
VĖL KAŽKAS NAUJO!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 02 07 08:21)
Labai gerai!+10
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 02 07 10:18)
labai patiko
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 02 07 11:45)
sitas labai skiriasi nuo kitu piesiniu, tik spalvos ne... dailu +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 02 07 12:59)
Na nzn,nzn - man si paisyba geriausia (lyginant su ankstesnemis) :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 02 07 17:13)
kokis miestas cia?utena?
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 02 12 10:46)
na chia jau kazhkokia masiania :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 02 12 11:15)
Neblogos Meno mūzos tave aplanko. Dėkingas!
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 02 14 16:35)
patinka:)
|
|
| |