Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. M. Adam    (2008 02 02 01:18)  
:D patiko man 5
 
 
2. Knieža    (2008 02 02 01:21)  
morką ... be balso++++
 
 
3. abracadabra    (2008 02 02 01:54)  
supa dupa kas čia minusus dėlioja :(
 
 
4. Arunas S    (2008 02 02 04:04)  
Sukelia ispudi+
 
 
5. Žaneta    (2008 02 02 07:26)  
Ir si! Spalvos spalvos...
 
 
6.    (2008 02 02 08:52)  
:)kadravimas fainas
 
 
7.    (2008 02 02 09:53)  
Ispudinga
 
 
8. Petras T.    (2008 02 02 10:06)  
O Dangau!
 
 
9. Kęstutis Šimatonis    (2008 02 02 10:06)  
smagiai
 
 
10. Valentas    (2008 02 02 11:03)  
patinka :)
 
 
11. aliute    (2008 02 02 12:48)  
Faina kompozicija
 
 
12. Liutauras Paskevicius    (2008 02 02 13:22)  
!
 
 
13. Ignas Butėnas    (2008 02 02 14:06)  
eina sau... vienas graziausiu kadru kuriuos teko matyt! Gerai padirbeta Dangau ;)
 
 
14. Wylius    (2008 02 02 14:17)  
Geras :DD vos ne kaip gliukas atrodo :)
 
 
15. Svetlana Batura    (2008 02 02 16:02)  
Smagiai pasijuokiau! :D
 
 
16. Pusalotas    (2008 02 02 18:22)  
Smagi
 
 
17. Zenonas Urbonavičius    (2008 02 02 19:40)  
Šypsojosi alpinistas, kai fotkinai:)
Antram plane miškas faktūriškai ir spalviškai gražiai atrodo +
 
 
18. Antanas M    (2008 02 02 19:46)  
totemas toks siaurinis
 
 
19.    (2008 02 05 11:53)  
FAINA! +5
 
 
20.    (2008 02 05 18:10)  
niu nerealiai... kodel man niekad neatejo i galva tokioj vietoj seni nulipdyt... reiks kada pacopint :) xi xi :)
 
 
21. VV    (2008 02 08 10:21)  
tamsūs debesys renkasi virš senio galvos - sunkios dienos ateina:) dramatiškas darbas, Dangau:)
 
 
22. Altijus    (2008 02 09 16:25)  
Liuuuuuks!!!!!!!!!!
 
 

Gamta
Taškai: 87
Vidurkis: 4.69
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   1214
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00246
112212
0001 5
(balsai vėluoja viena para)