| |
 |
1.
(2008 02 02 01:18)
:D patiko man 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 02 02 01:21)
morką ... be balso++++
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 02 02 01:54)
supa dupa kas čia minusus dėlioja :(
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 02 02 04:04)
Sukelia ispudi+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 02 02 07:26)
Ir si! Spalvos spalvos...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 02 02 08:52)
:)kadravimas fainas
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 02 02 09:53)
Ispudinga
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 02 02 10:06)
O Dangau!
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 02 02 10:06)
smagiai
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 02 02 11:03)
patinka :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 02 02 12:48)
Faina kompozicija
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 02 02 14:06)
eina sau... vienas graziausiu kadru kuriuos teko matyt! Gerai padirbeta Dangau ;)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 02 02 14:17)
Geras :DD vos ne kaip gliukas atrodo :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 02 02 16:02)
Smagiai pasijuokiau! :D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 02 02 18:22)
Smagi
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 02 02 19:40)
Šypsojosi alpinistas, kai fotkinai:)
Antram plane miškas faktūriškai ir spalviškai gražiai atrodo +
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 02 02 19:46)
totemas toks siaurinis
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 02 05 11:53)
FAINA! +5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 02 05 18:10)
niu nerealiai... kodel man niekad neatejo i galva tokioj vietoj seni nulipdyt... reiks kada pacopint :) xi xi :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 02 08 10:21)
tamsūs debesys renkasi virš senio galvos - sunkios dienos ateina:) dramatiškas darbas, Dangau:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 02 09 16:25)
Liuuuuuks!!!!!!!!!!
|
|
| |