| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 01 29 16:52)
Ziurisi :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 01 29 16:54)
Super :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 01 29 16:55)
:))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 01 29 16:58)
nieko kito nelieka +5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 01 29 17:17)
dekui uz :) ir pazymius;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 01 29 17:40)
įdomi foto... +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 01 29 18:02)
Ziurisi puikiai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 01 29 21:12)
zoooo 5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 01 29 21:47)
ypatingai labaj :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 01 30 07:26)
GERAY
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 01 30 08:51)
Man labai patinka :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 01 30 09:07)
fainiai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 01 30 11:24)
gerai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 01 30 14:16)
Kompoziciškai liuks kadras, tik dangus per daug primanipuliuotas:) +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 01 30 15:10)
o! dabar aisku kur fotografas stovejo
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 01 30 15:23)
ne anoje ne cia stovejau;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 01 31 16:05)
plius plius plius. be žodžių
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 01 31 16:43)
patiko
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 28 19:36)
labai patiko... ypatinga nuotaika!!! 5!
|
|
| |