Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Šia, man nuostabia fotografija, atsisveikinu su jumis taip pat tyliai, kaip ir jūs vertinat. Tyliai. Deja, man nepakanka tylių balų, man nepakanka pliusų, man nepakanka šypsenų, man nepakanka to, kad kažkam kažkur ji tinka. Visa tai ko norėjau savo nuotraukoms - komentarai. Savų darbų nebekelsiu, kurį laiką tai tikrai, komentuosiu tik kitų.

 
1. Kristina Petrošių    (2008 01 16 10:55)  
Nuostabi emocija. Netgi ne emocija, o emocijos.
Tu neturėtum atsisveikinti.
 
 
2. Aušra B.    (2008 01 16 11:16)  
manau, kad nedaug čia galinčių profesionaliai komentuoti, juk dauguma - mėgėjai, ir todėl norint tobulėti tenka tai irgi daryti tyliai - stebint kitų darbus, skaitant ne tik savo nuotraukų, bet ir kitų komentarus.
 
 
3. Nendre    (2008 01 16 11:38)  
Rūta, kai nematai trūkumų - tai tiesiog ir sakai +. Žinau kaip tai nuobodu, kaip norisi pabendraut padiskutuot, nu bet jeigu iš tikrųjų matai kad nieko negali prikišti ir yra tiesiog gražu? Neišeik :)
 
 
4.    (2008 01 16 11:59)  
nieko negirdziu, bet esu laiminga... gera tai mergytei.. suauge jau nebemoka nieko negirdeti ir zinoma buti laimingi... net saule musu nebedziugina.... bet va tavo nuotraukos padaro laimingais, tad neiseik..
 
 
5. Žaneta    (2008 01 16 12:02)  
Atsistok prie bedugnes ir suktelk i tustuma. Ji butinai atsilieps
 
 
6. w.    (2008 01 16 12:03)  
jaučiuosi kažkiek prisidėjus prie to išėjimo..dažna vertinau Rūtos nuotraukas tylomis..ar skurdžiais žodžiais.. bet kai nuotrauka kelia tokias emocijas, kurias sunku apsakyt, tada tyli.. nestabdysiu..pati žinai kaip geriau...
 
 
7. Snaržas    (2008 01 16 13:40)  
Sheip Ruta,Jus,kazhkaip ishkrentat ish konteksto,(kokia tai ishimtis esate),ish Kudros paprastai isheina tie kuriuos paishiau,Kriste P.-ishena,RS -nebera girdeti,Jonas Tuchkus pasake -atia,Mindaugs Grigelionis ,kai nupieshiau irgi labai retai bepasirodo,.............,
nu Jusu dar nepieshiau,......nu kazhkaip netelpat i Tradiciju remus......
 
 
8. Darius Jurevičius    (2008 01 16 20:18)  
labai gera nuotrauka, sorry ,kad komentarų nerašom :) bet vieni dirba ,kiti šiaip geriau į dangų žiūri, bet manau,kad esi labai įdomi,turi savo požiūrį į viską ir nebūtina prie kiekvieno pasilenkus prašyti- na pakomentuok brangusis aš be tavo brūkštelėjimo-niekas, ne , manau ,kad tu kas ir be to
 
 
9. Inferno    (2008 01 16 20:52)  
Zodziai sako ne tai - paziurek, saules dukrai reikalinga tyla...
 
 
10. Emilija    (2008 01 16 22:01)  
Nuostabus darbas, stipri emocija! Labai tikiuosi matyti tavo darbus, tavo idėjas, jei ne čia, tai kitur. Pati ne visad turiu laiko pakomentuoti ir perversti isus darbus, dabar to laiko grįžus į darbą liko deja dar mažiau :( , o ir kartais patyrimas mano kartais nelabai tą leidžia.. jaučiuosi visiška pradinukė betrypčiojanti vietoje prieš tave.. Jau rašiau ir čia pakartosiu - ačiū likimui, kad mūsų keliai susidūrė :)
 
 
11. VV    (2008 01 16 23:55)  
mm:(
palauksiu penktadienio.
 
 
12. A JM    (2008 01 17 00:54)  
Ruta, o ka pelkiniams tada sneket...! Fotokudra stebiu gal pusmeti, jau turiu mylimiausius autorius kur laikas nuo laiko pribegu paziuret i juos! Gal ka naujo idejo, gal ka naujo pakomentavo ir taip stebedama mokinuosi, o tame tarpe ir tavosios nuotraukos, ir tavieji komentarai :)
 
 
13. Vinile    (2008 01 17 00:57)  
nuostabiai...
 
 
14. j.v    (2008 01 17 01:56)  
susilau.Is tolo pamacius sia fotografija pritaikiau ja neseniai viename zmoniu tarpe nuskambejusia tema"svetimas".Tas apsviestas veidukas.tai tarsi svetimo pasirodymas ,kuris apsviecia mergytes veiduka savo skaiscia sviesa,kad mergyte net uzsimerkia.O uzkimsta ausyte,tarsi 'svetimo' skleidziami garsai,kuris mazylei per garsus.Mergytes sypsena susildo ir visiskai nebaugina...Man sioje fotografijoje,kol neperskaiciau pavadinimo rutuliojosi istorija butent apie tai :)))nuostabu.
 
 
15. j.v    (2008 01 17 02:00)  
kaip liudna...nenoreciau tiketi,kad taip ir bus,kas parasyta fotografijos apacioje.Dabar perskaicius fotografijos apacia pritaikiau nuotaikai,tarsi "nenoriu nieko girdeti,matyti,noriu tiesiog pasislepti".O ta maza mergaite po sio komentaro tarsi tu..Liudna.Truks taves.
 
 
16. jurga    (2008 01 17 08:18)  
15 / pritariu tau, Jurga.
Rūta, labai tikiuosi, kad tik laikinas sprendimas. praeis kiek laiko ir grįši atgal ;)
 
 
17. j.j.    (2008 01 17 17:21)  
As irgi Jurga ir pritariu 15 ir 16 Jurgoms:DDD Ruta, tikrai labai labai tikiuosi ir viliuosi, ir laukiuuuuuu griztant!!!!
 
 
18. Antanas M    (2008 01 18 22:39)  
7/Algimantai geriau visą seimą nupieštumėt...
 
 
19. UTOPIA    (2008 02 01 16:13)  
kartais norisi TYLIAI pazvelgti, galiausiai atsikvosejus paspausti 5, o ir rasyti kazka nebekyla ranka, nes jau sudrumzti nuotaikos labiau nebesinori ;) tas TYLIAI, juk nera taip blogai ;)
 
 
20. M. Adam    (2008 02 03 01:18)  
wow 5 nu cia tai darbas eik tu sau ........
 
 

Portretas
Taškai: 77
Vidurkis: 4.66
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   1174
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10018
400117
0000 1
(balsai vėluoja viena para)