| |
 |
1.
(2008 01 13 19:10)
nu ir kam taip prišarpinai? :) Liuks kadriukas beveik būtų :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 01 13 19:12)
oplia
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 01 13 19:15)
grazus ir geras kadriukas su siek tiek 1/ paminetais trukumeliais
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 01 13 19:38)
neturiu padorios programos nuotraukų mažinimui, va taip tataip ir gaunasi . :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 01 13 19:39)
super duper hyper turbo!! ;DD
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 01 13 19:51)
nagi labai smagiai :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 01 13 21:18)
+++
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 01 13 21:41)
4/ na paprasčiausiu atveju: http://www.tucows.com/preview/194967
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 01 13 21:55)
Linai, dėks.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 01 13 23:56)
smagiai... :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 01 14 08:47)
Jami 5? duodu už skrydį. Gero skrydžio!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 01 14 13:41)
super! bet apdirbimo maziau noretus.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 01 14 14:26)
svaigiai lekia:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 01 14 14:46)
Nuostabus polekis.Tik va sarpo daugokai.4.5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 01 14 15:05)
zavingas rakursas, puikios nuotaikos... idomiai ziuriis dangus, tarsi nuotraukos remelis..
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 01 14 19:26)
Greita foto:) +
4 -padorios ir nereikia, užtenka ir fotošopo;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 01 15 11:55)
su nuotaika .... o visa kita tik detalės .... su magaryčiom +5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 01 17 01:36)
geri skraiduoliai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 01 19 16:58)
++
|
|
| |