(2015 03 06 17:03)
Ačiū už įvertinimą ir sveikinimus. Jokios mistikos ir paslapties nėra - dirbu valytoja:)
|
|
|
| |
 |
1.
(2015 03 05 11:02)
Paštininkas?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2015 03 05 11:02)
Paštininkas?
|
|
| |
| |
 |
3.
(2015 03 05 11:27)
Puikus darbas!!
|
|
| |
| |
 |
4.
(2015 03 05 20:51)
prisidirbai... :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2015 03 05 22:37)
grazu. galima pasikabinti
|
|
| |
| |
 |
6.
(2015 03 06 11:35)
Tikrai puiki foto. Ačiū ir sveikinu laimėjus temos konkursą :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2015 03 06 11:41)
Sveikinu nugalėtoją. Jei ne paslaptis - koks Jūsų darbas?
|
|
| |
| |
 |
8.
(2015 03 06 17:03)
Ačiū už įvertinimą ir sveikinimus. Jokios mistikos ir paslapties nėra - dirbu valytoja:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |