Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


Nesvarbic    (2014 06 07 21:27)  
a kaip užeit vidun? :)
 
 
1. V. Mikšys    (2014 06 06 13:51)  
Nuostabus absurdas!
 
 
2. persona non grata    (2014 06 06 15:43)  
...a če ira kudros prižiuretojei ? super
 
 
3. nasicomy    (2014 06 06 15:53)  
Geras ! Tiek daug ivairiu detaliu siame kadre.Gerai, kad tu geltonu liniju nenukirtot fotografuodami, jos irgi yra idomi detale :)
 
 
4. Gražina D.    (2014 06 06 16:55)  
Kadras sukėlė šypseną... po to dar ilgai studijavau detales, esančias kadre. Tai tarsi paprastas pasakojimas apie tai kaip, kur gyvena kaikas... :)
 
 
5. E. B.    (2014 06 06 16:58)  
puikus kadras
 
 
6. rimas sinkevicius    (2014 06 06 20:36)  
..gera tevyne...:)..+
 
 
7. Gera Y    (2014 06 06 22:15)  
geri pasažyrai :)
 
 
8. strakalas    (2014 06 07 00:30)  
Nu gerai, tatuiruoti seniai, o kur juokas?
-1
 
 
9. Nesvarbic    (2014 06 07 21:27)  
a kaip užeit vidun? :)
+1
 
 

Portretas
Taškai: 83
Vidurkis: 4.80
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   3963
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00027
102215
0001 3
(balsai vėluoja viena para)