(2014 06 07 21:27)
a kaip užeit vidun? :)
|
|
|
| |
 |
1.
(2014 06 06 13:51)
Nuostabus absurdas!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2014 06 06 15:43)
...a če ira kudros prižiuretojei ? super
|
|
| |
| |
 |
3.
(2014 06 06 15:53)
Geras ! Tiek daug ivairiu detaliu siame kadre.Gerai, kad tu geltonu liniju nenukirtot fotografuodami, jos irgi yra idomi detale :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2014 06 06 16:55)
Kadras sukėlė šypseną... po to dar ilgai studijavau detales, esančias kadre. Tai tarsi paprastas pasakojimas apie tai kaip, kur gyvena kaikas... :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2014 06 06 16:58)
puikus kadras
|
|
| |
| |
 |
6.
(2014 06 06 20:36)
..gera tevyne...:)..+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2014 06 06 22:15)
geri pasažyrai :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2014 06 07 00:30)
Nu gerai, tatuiruoti seniai, o kur juokas?
|
|
| |
| |
 |
9.
(2014 06 07 21:27)
a kaip užeit vidun? :)
|
|
| |