(2014 02 21 11:48)
Ačiū žmonės, už širdį glostančius atsiliepimus ;]
Gediminai, aš moteris ;]
|
|
|
| |
 |
1.
(2014 02 19 17:14)
Sakyčiau, kad molbertas toks šiek tiek gerokai įkvepiantis ;)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2014 02 19 18:45)
ooh :D man patiko. Spalvos labai :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2014 02 19 22:06)
už tai, kad buvo igyvendinta idėja +5, šaunuolis!
|
|
| |
| |
 |
4.
(2014 02 19 22:16)
Modelis ir šedevras ;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2014 02 20 20:24)
įdomiai :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2014 02 21 11:48)
Ačiū žmonės, už širdį glostančius atsiliepimus ;]
Gediminai, aš moteris ;]
|
|
| |
| |
 |
7.
(2014 02 22 15:46)
Ragai sviecia jam :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2015 06 25 16:14)
Andy Kehoe. :)
|
|
| |
|
|
|
| Portretas |
|
| Taškai: | 81
|
| Vidurkis: | 4.55 |
| Vertino vartotojų: | 43 |
| Žiūrėta kartų: | 4191 |
|
Share
|
|
|
|
|
|