(2013 11 14 21:20)
keista, bet patraukliai atrodo :)
|
|
|
| |
 |
1.
(2013 11 14 18:52)
Pasižiurėjas i sy vaizdeli, prisiminiau saulėtas, šiltas vasaros dienas. Noriu vasaros :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2013 11 14 20:08)
Pirmiausiai kas krito į akis, tai knygų lentynos...
O šeip manau, kad tai dailininko "ruošinys", kad modelio kankyt nereiktų :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2013 11 14 21:20)
keista, bet patraukliai atrodo :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2013 11 14 21:46)
ups. :]
|
|
| |
| |
 |
5.
(2013 11 14 23:37)
sitam kambary labai jauku..
|
|
| |
| |
 |
6.
(2013 11 15 06:50)
1/ turbūt pagal įdegį vasarą ižvelgei :D
|
|
| |
| |
 |
7.
(2013 11 15 08:27)
Įdomiai. Patinka
|
|
| |
|
|
|
| Kita |
|
| Taškai: | 77
|
| Vidurkis: | 4.48 |
| Vertino vartotojų: | 43 |
| Žiūrėta kartų: | 2379 |
|
Share
|
|
|
|
|
|