(2013 07 04 21:58)
...oooo..mana meila....i dangus primena 94-uju rugpjuti...;))
|
|
|
| |
 |
1.
(2013 07 04 21:50)
Čia ne gėlės, čia ramunės!
Gera vieta užtikta, kur krūvon išsišokėlės susirinko :))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2013 07 04 21:58)
...oooo..mana meila....i dangus primena 94-uju rugpjuti...;))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2013 07 04 23:02)
Tokios ramunes pelkej ganos , netvarka ... ;)))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2013 07 05 07:48)
Gaiviai:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2013 07 05 10:37)
nemačiau, kad mandarinai šitaip žydėtų :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2013 07 05 14:58)
gražu...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2013 07 05 16:07)
4,9
|
|
| |
| |
 |
10.
(2013 07 05 18:34)
Tava stichija - super
|
|
| |
| |
 |
11.
(2013 07 05 22:20)
puiki nuotrauka
|
|
| |
| |
 |
12.
(2013 09 29 18:56)
Gražu
|
|
| |