(2012 10 11 11:12)
labai patinka, lyg tapyta spavom.
|
|
|
| |
 |
1.
(2012 10 10 20:33)
nuostabu
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 10 10 20:55)
įdomi
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 10 11 00:27)
labai labai :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 10 11 11:12)
labai patinka, lyg tapyta spavom.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 10 11 13:40)
gražios spalvos ir ritmas
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 10 11 14:23)
subtiliai...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 10 11 19:42)
kažkaip gražiai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2012 10 20 19:16)
+ labai fain
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 12 03 23:04)
.patiko.
|
|
| |