| |
 |
1.
(2012 09 23 22:31)
stipru..prof darbas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 09 24 00:16)
labai gerai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 09 24 08:18)
dėstytojai tikrai įvertins, manau, puikiai :)...5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 09 24 10:41)
nuostabu, kaip gera pamatyti kūdroje kažką tokio kokybiško - iš dailės pusės. fantastika, valandomis galėčiau tyrinėti ir vistiek nesuvokiu - kaip taip jausti spalvas..:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 09 24 16:12)
Didžiulis ačiū visiems! Malonu ir smagu, kad yra kam patiko mano šiokie tokie patapymai.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 09 24 18:19)
Jau laukiu daugiau ,,šiokių tokių "patapymų :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2012 09 24 18:34)
nesupykit man asocijacija H fiureris paskutine karo savaite,itaigu
|
|
| |
|
|