| |
 |
1.
(2012 05 20 10:41)
labai estetiškai ir gražiai. 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 05 20 18:34)
Puikus darbas
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 05 20 22:22)
Pavasario fėja
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 05 21 08:10)
Malonu, kad tokie kadrai puošia kūdros puslapį: tikslingas priėjimas prie fotografavimo, apgalvota režisūra, tinkamo modelio suradimas ir šiaip skoningo, subtilaus išbaigtumo pavyzdys...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 05 21 09:38)
Ačiū Jums Gražina už gražius žodžius,man tai labai svarbu :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 05 22 18:41)
gražus darbas
|
|
| |
|
|
|
| Kita |
|
| Taškai: | 78
|
| Vidurkis: | 4.71 |
| Vertino vartotojų: | 35 |
| Žiūrėta kartų: | 2133 |
|
Share
|
|
|
|
|
|