| |
 |
1.
(2012 02 21 20:21)
Labai
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 02 21 20:28)
gerasgeras)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 02 21 20:36)
Jau tokia švelni šviesa, garžu :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 02 21 20:36)
Švelnios mintys ;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 02 21 20:55)
Švelnus erškėčių vainikas :)...+++
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 02 21 22:25)
labai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 02 21 23:06)
be plunksnų
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2012 02 22 15:31)
nuostabu, jaučiu nuotaiką
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 02 22 16:37)
Išradingai...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2012 02 22 19:31)
mažiau tų plunksnelių dėčiau, bet patinka darbas. +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2012 02 22 20:22)
11. tai ir taip tik 3.
|
|
| |