Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


Edita    (2012 02 14 15:34)  
17/ aš ne pikta. Tiesiog apmaudu, kad vietoj normalaus bendravimo, koks buvo prieš keletą metų, kada galima buvo net kažką išmokti vien skaitant komentarus... dabar kartais jautiesi lyg kokiam jumoro vakarėlyje. O juk kiekvienas, net ir Jūs, norite tikros nuomonės apie savo darbą :)
Jumorą suprantu ir labai vertinu. Bet juk ir jam turėtų būti tinkama vieta :)
Sėkmės ir Jums :)
 
 
1. DRasa    (2012 02 14 09:54)  
Lyg kažko pasimetęs, lyg kažko bijo, bet laaabai gražiai pasipuošęs ;)
 
 
2. abphoto    (2012 02 14 10:08)  
kaip tokiam vyrui tai tos šaknys kažkokios papuvusios, slabnokos :)
+1
 
 
3. Edita    (2012 02 14 10:17)  
2/ pabandyk išrauti - tuomet padiskutuosim :)
 
 
4. Ai Das66    (2012 02 14 10:52)  
WB ,daug geriau.
+1
 
 
5. Anželika Žalpė    (2012 02 14 10:52)  
labai patinka, ir pavydu del sugebejimo istraukt stipriaja lyti i mishka ..jie gi visko bijo :D
 
 
6. A.L.    (2012 02 14 11:34)  
Geras darbas - patiko. Toks, vėl "teatralizuotas", bet gerai. Ir "scenografija" vykus. Yra idėjoje filosofijos. Gal tik norėtūsi labiau įžiūrėti modelio detalių, bet tokios kompozicijos darbo kompo monitiriuje kitaip pateikti nebeišeina. Techniškai - puiku, irgi. Iš visų Jūsų matytų - šitas labiausiai.
 
 
7. Edita    (2012 02 14 11:35)  
4/ turbūt priklauso nuo žiūrovo - kaip žiūri ir ką mato. Man jos abi - lygiavertės. Nors neretai spalvota ir J/B net energetiškai skiriasi :)
5/ ne visi. yra ir labai kantrių vyrų :)
 
 
8. Edita    (2012 02 14 11:39)  
6/ pastatyti spektaklį, kuris įtrauktų taip, kad pamirštum realybę - sunkus darbas, reikalaujantis didelio talento. Nežinau, ar to siekiu. Tiesiog darau tai, kas vieną dieną "apsigyvena" galvoje ir tol neišeina, kol nenufotografuoju.
+1
 
 
9. A.L.    (2012 02 14 12:16)  
Darbo vertę, arba kokybę visomis prasmėmis sąlygoja vienas pagrindinių faktorių - kiekvienas individualus žiūrovas per vaizdą gauna impulsą sąmonei, pasekoje sąmonė kuria "istoriją" ir jei istorijos žmonių galvose skirtingos - darbas vykęs, jei jos vienodos.....vadinasi sąmonei jokio impulso.
+2
 
 
10. Edita    (2012 02 14 12:38)  
9/ pritariu 100 proc. :)
 
 
11. R.K.D.    (2012 02 14 13:46)  
6/ aš igi daug gėriau, bet tokios fėjos miške niekad nebuvau sutikęs ;)
 
 
12. R.K.D.    (2012 02 14 13:53)  
oi , ten 4/ aidui66 :)
 
 
13. Imantas    (2012 02 14 14:00)  
patink
 
 
14. Edita    (2012 02 14 14:06)  
11/ mane nepaliauja stebinęs "fotografų-žiūrovų" sugebėjimas vertinti darbus. Ar būtinai reikia pablevyzgoti bet ką po kažkieno nuotraukomis? Kartais susidaro įspūdis, kad lenktyniaujama - kas riebesnį "juokelį numes"...
Manau mums visiems būtų tikrai malonu ir naudinga sulaukti atsiliepimų/kritikos/diskusijos prie savo kūrinių, deja... skaičiukai, šypsenėlės ir plepalai. Ir tik vienetai - konkrečiai kažkas apie darbą.
AČIŪ tiems, vienetams. :)
+1
 
 
15. Arvidz    (2012 02 14 14:24)  
čia vyriški drabužiai? :D
-1
 
 
16. Edita    (2012 02 14 14:27)  
15/ o tai kažką keičia?
 
 
17. R.K.D.    (2012 02 14 15:28)  
EDITA ;) nebūkit pikta :) o jeigu JUS tai labai žeidžia aš NUOŽULNIAI JŪSŲ ATSIPRAŠAU :-/ pažadu atsiliept kai sugebėsiu ...
Su visa pagarba sėkmės JUMS kūryboje.
+3
 
 
18. Edita    (2012 02 14 15:34)  
17/ aš ne pikta. Tiesiog apmaudu, kad vietoj normalaus bendravimo, koks buvo prieš keletą metų, kada galima buvo net kažką išmokti vien skaitant komentarus... dabar kartais jautiesi lyg kokiam jumoro vakarėlyje. O juk kiekvienas, net ir Jūs, norite tikros nuomonės apie savo darbą :)
Jumorą suprantu ir labai vertinu. Bet juk ir jam turėtų būti tinkama vieta :)
Sėkmės ir Jums :)
+6
 
 
19. skarbonke    (2012 02 14 18:53)  
18/ taip nebebus, bent jau netikiu, kad galėtų susiklostyt sąlygos analogiškos tom kurios buvo porą trejetą metų atgal.
p.s. spalva man labiau.
+1
 
 
20. Edita    (2012 02 14 19:12)  
18/ ir aš nebetikiu. Bet vis bandau "kovoti" su vėjo malūnais :)
 
 
21. Giedrius_In    (2012 02 14 19:16)  
18/ Edita, nu nebūkit papiktinta tokia:) Nu susirenkam čia daugiau ar mažiau pažystami, ne visi ortofotoakademikai, nu fain šį bei tą brūkštelt, pasibendraut. Nu nepatiko man šita tavo foto, kažkaip samonė netaip suveikė tikriausiai. A kodėl nzn.
Nu bet ir kitąkart vistiek malonu pas jumi bus užsukti, je ne komentarą tai šiaip kažką brukštelt, pasibendraut, pasilabint galų gale. Aišku jeigu galima:)
+3
 
 
22. Edita    (2012 02 14 20:20)  
21/ Giedriau, tai pasibendraut - visad UŽ. O foto juk ir negali visiems patikt - bais skirtingi juk esam. Bet man va faina, kad parašei :)
 
 
23. Giedrius_In    (2012 02 14 20:32)  
21/ o.k. Edita, toliau judėk į priekį.
 
 
24. A.L.    (2012 02 14 21:30)  
Neinervinam, kišam ambicijas maišan ir nuo skardžio į upę....ten kur mažiau vandens. Kelios bėdos. Pirma – jei autorius savo dalyvavimą Kūdroje laiko rimtu (profesionaliu) užsiėmimu foto arimuose – jam teks nusivilti. Man regis, poziciją reik keisti ir į šią veiklą žiūrėti kaip į žaidimą (asmeninė patirtis). Kievienoje „smėlio dėžėje“ žaidžiant (kasinėjant smėlį) gauti nuo konkurento kastuvėliu kakton už neteisingai iškastą duobę – daugiau nei realu, antra – mūsuose žmogiškosios ambicijos smarkiai lenkia sveiką protą, iš ten ir „virtualus vandalizmas“ – žmogelis sukurpia eilinį šūdelin suvyniotą juokelį ir siunčia savo oponentui, mintyse mato anapus laido išvynioto siuntinuko efektą ir tyliai pats sau vienas kikena į kumštuką (diagnozė pagal bibliją – „mylėk savo artimą..“) Tikimybė gauti atgal iš oponento visą „vagoną linkėjimų“ didelė, tuomet rastas kompromisas – anoniminiai grybai ir uogos. Sunku rasti santarvę žmonių pasaulyje, Kūdra nėra išimtis. Tiesiog, yra viena tokia universali paprasta tiesa – kažkam esame mokytojais, bet tuo pačiu kažkam esame ir mokiniais...ir taip turėtų būti iki „dangčio užkalimo“ momento. Jei tą minia suvoktų – nebutų problemų, deja, kaip jau ir minėjau – protą visu kaupu lenkia ambicijos iš ten visomis spalvomis sužydi kvailumas.... provokuojantis liguistas ambicijas (uždaras ratas). Juk žmogui „raktinis“ žodis – „atsiprašau“, arba „sutinku su kritika“ tolygus vos ne savižudybei....Kovoti su pasekme neišanalizavus priežasties – bergždžias reikalas. Nesinervinkim, imam fotikus rankuosna ir fiksuojam vaizdus...
+2
 
 
25. Ai Das66    (2012 02 14 21:35)  
12/ Kas se mane mokinaa nebuk artistas :))))))))
 
 
26. E. B.    (2012 02 14 22:18)  
Na vistik norėčiau pateikti ir savo nuomonę, nes Edita yra iš tų, kurioje matau tikrą fotomenininkę ir tokių manau čia yra nemažai ir dar daugiau yra balsuojančių už juos (tą gi rodo balsų ir komentarų skaičiaus skirtumas) ir balsuojančių ne "grybukais" ir ne "trajakais", rezultatai tai rodo. Taip kad nereikia "dramų" apie išsigandusius slapukus "grybautojus". Komentarų, mano manymu, nebūna dėl dviejų priežasčių; pirma, kad parašyti kažką rimtesnio reikia tikrai žinoti ką rašai, antra, nevisada drąsu yra net ir trumpai parašyt aukštesnį reitingą turintiems, nes būna ir minusų už tai prisirenki...tai ir balsuoji...tyliai...penketais...Su MEILĖS diena visus sėkmės :))
+1
 
 
27. Edita    (2012 02 14 22:36)  
24/ :))) patinkat man Tamsta. Savo komentarais ir atvirumu. Seniai stebiu :) Ačiū
26/ balai ir pagaliukai - juoką kelia. Juk profesionalus fotografas, tik užsiregistravęs, bus "pelkinis"... o kūdroje tiek daug plaukioja tik "draugų" pagalba juos "užsitarnavę". Tad linkiu išdrąsėti. O kritika... taip, ir aš labai jaučiu "kerštą", bet... jei žmogui pasidaro lengviau - tebūnie. Sėkmės :)
 
 
28. V. Mikšys    (2012 02 14 23:31)  
Man šis darbas pasirodė labai liūdnas, kažką baisiai priminė iš giminės... medžių ir visko pasvirimas dar pridėjo to liūdesio - ar tvirtos tos šaknys jau nukirsto gyvio?
 
 
29. Gediminas Kudirka    (2012 02 14 23:59)  
Edita,svarbiausia tai kaip tu pati vertini savo darbą.Jei nusprendi,kad tai tikrai geras darbas tai taip ir yra!Anksčiau ar vėliau viską sudėlioja Laikas.Man šis Tavo darbas netikėtas ir įdomus.5
 
 
30. Darius Jurevičius    (2012 02 15 00:43)  
Man šis darbas nepatinka. Pradėkime nuo pavadinimo- nuotraukoje matau kelmą, o šaknį ale galima nujausti, kad tipo ji liko po žeme ir kad dar ne viskas prarasta ir vietoj nukirsto stos naujas grybas . Kareiviška "maike- tinklas", simbolizuoja nežinia ką, vienžo simbolika neįtaigi. Tai ką aš šioje nuotraukoje matau- tai "stok ant kelmo nufotkinsiu", panašiai kaip kokį turistą Tiškevičiaus parke ant liūto- "lipk bus gražu, dar akinius nuo saulės užsidėk dėl ponto"
+2
 
 
31. A.L.    (2012 02 15 02:05)  
30/Be jokios abejonės – turite pilną teisę į savo nuomonę, pasekoje padėstėte tai ką matote. Viskas tvarkoj. Taip, simboliai neatsiejama autorės pasirinkto žanro dalis. Aš pabandysiu matyti savaip: Žmogus, kuriam jau nebeturi jokios prasmės rūbai, stilius, socialinė padėtis, jam neberūpi jokia žmones valdanti sistema, jam netgi neberūpi jokia žiūrovų opinija. Jei realybėje žmonės pamatytų šį vaizdą, mintis kiltų tik viena – „priplaukęs“....Bet stovintis ant kelmo ir visai nesėdintis BMW‘e turi pilną teisę galvoti, kad priplaukę visi tie žiūrintys į jį. Tie žiūrintys į „ne savo genties“ atstovą ir stebisi ir šlykštisi stovinčio nepadorumu....nenorėjimu būti tokiu kaip visi....Mat, tie visi 26 val. per parą zovada lekia, daro, stato, pjauna, griebia, perka, parduoda, cementuoja...ir viskas tik tam, kad būti kaip visi...būti padoriais sistemos vergais...Įstatymas mūsuose draudžia beveik nuogam stovėti ant kelmų – ne krikščioniška šitaip, nepadoru tik stovėti ant kelmo nieko necementuojant...
Pats nesu didelis šalininkas tokio žanro darbų, mat tai gan slidus ir smarkiai išsemtas žanras, bet su šiuo darbu mano nuomone, autorė susitvarkė be priekaištų, tiesiog kaip jau ir minėjau, tame darbe matau „vieno judesio“ mini „spektakliuką“ Turinį jau papasakojau. Dėkui kam užteko kantrybės.
 
 
32. Linosz Kranowski    (2012 02 15 03:25)  
labai gerai. iš anksto atsiprašau už įsižeidimą, kad neišsiplėčiau :)
 
 
33. Edita    (2012 02 15 06:29)  
28/ tik Jūs vienas žinot atsakymą - ar tvirtos. Juk visi atsakymai - mumyse :)
29/ Gediminai, manau, kad tai yra geras darbas. Vertinant iš to - kokią mintį siekiau įgyvendinti ir kaip man taip pavyko. Tų, kuriais nesu tikra - nerodau. Turiu 100 proc. jausti kiekvieną simbolizmą, jau nekalbant apie visumą. Ir dar žinau, kad tai nėra geriausias mano darbas. Nes tokius - labai sunku rodyti. Sau vadinu tai "darbu, kurį galiu rodyti".
30/ Dariau - nuoširdžiai dėkinga. Žinoma, visad norisi, kad žiūrovas pamatytų/suprastų/pajaustų/suvoktų tai, ką autorius savo darbais pasakoja. Bet dar svarbiau, kai darbas nelieka nepastebėtas. Mes net simbolius skirtingus matom, bet - ne tame esmė. Tavo komentaras - tai siekiamybė, kaip turėtų būti komentuojama. Išsakei nuomonę man - fotografui, bet ne modeliui. Gerbiu. Dažnai pamirštama, kad modelis - tik įrankis fotografo rankose ir kritikuoti jį - nevalia. O šiaip - skirtinguose pasauliuose gyvenam, skirtingai matom ir vertinam. Ir tai - gerai :)
31/ Ačiū
32/ Linai, nereikia plėstis. Ačiū :)
 
 
34. Edita    (2012 02 15 06:34)  
Dėkinga visiems. Nuoširdžiai. Ne už balus, o už BENDRAVIMĄ :) AČIŪ
 
 
35. vikaras    (2012 02 15 18:03)  
26/..čia visai ne su meilės diena....je kąąą...:) čia...su nepriklausomybės atgavimu....greit vėl tokie būsim-kai prarasim kažkur briuseliuose....bet nesakyk-išdidūs svarbu...ane....:)
 
 
36. Rita Gude    (2012 02 15 20:01)  
Su modeliu viskas idealiai. Tiesiog tobulai, į jį žiūrint matai, kad kažkas tiesiog nutiko arba yra. Miško gal kitokio norėtųsi, bet čia tik man. Įdomu :)
 
 
37. Giedrius_In    (2012 02 15 22:36)  
Panašu, kad būtų neprošal, kad Adminas suteiktų galimybę komentarus dėtis į "mėgstamų" skiltį kaip ir foto.
Mielai įsegčiau šias mintis kaip vertingą švietėjišką turinį.
 
 
38. apertoore    (2012 02 16 01:52)  
this is gay. very gay.
 
 
39. Edita    (2012 02 16 08:06)  
36/ kitas miškas - jau būtų ir kitas darbas greičiausiai. Man reikiėjo vientisumo. Ačiū :)
 
 
40. Edita    (2012 02 16 08:08)  
38/ kitų darbuose paprastai jaučiam tai, ką turim savyje. Ir matom tai, ką norim matyti.
+2
 
 
41. nasicomy    (2012 02 16 23:13)  
...pakirstos vyriskumo saknys... :/
 
 
42. Arunas    (2012 02 17 17:22)  
idomi foto! vyro vardas, sprendziant is nuotraukos, turetu buti "Azuolas"...:))
 
 
43. Arunas    (2012 02 17 17:22)  
idomi foto! vyro vardas, sprendziant is nuotraukos, turetu buti "Azuolas"...:))
 
 

Kita
Taškai: 76
Vidurkis: 4.34
Vertino vartotojų:   51
Žiūrėta kartų:   2560
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
42225
712420
0000 2
(balsai vėluoja viena para)