(2011 12 08 15:58)
Musėt sūnaitėlis? Drūčei padabnas ant portreta autores ..:)
|
|
|
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 12 08 15:05)
4,5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 12 08 15:58)
Musėt sūnaitėlis? Drūčei padabnas ant portreta autores ..:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 12 08 17:59)
3/ aha, jaunėlis :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 12 08 23:15)
Fainas tas Jusu sunelis,pamenu,tikras "gyvsidabris"...:-) rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 12 08 23:27)
Labas :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 12 09 00:35)
Penki - ale erdvės norisi
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
|
|
|
| Portretas |
|
| Taškai: | 79
|
| Vidurkis: | 4.35 |
| Vertino vartotojų: | 50 |
| Žiūrėta kartų: | 734 |
|
Share
|
|
|
|
|
|