| |
 |
1.
(2011 12 07 19:58)
Siaip 4-4,5, bet... Gerai, kad yra bet... 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 12 07 20:01)
patinka toks spalvų žaismas tarp šaltos ir šiltos ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 12 07 20:46)
tiesiog super.... L ir i megstamas :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 12 08 10:02)
5 labai patiko. Taip pieniškai kažkaip
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 12 08 11:44)
fain vaizdzelis
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 12 08 14:37)
buostabi nuotrauka :) penki, nes
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 12 08 14:38)
... nes patinka spalvos ir tas padūmojęs peizažas :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 12 08 17:12)
5 atrodo tuoj ir iškvėpsi garų kamuolį.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 12 09 01:32)
Plačios mūs žiemos ir tokios
jaukios
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |