Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Pusalotas    (2011 12 07 19:58)  
Siaip 4-4,5, bet... Gerai, kad yra bet... 5
 
 
2. Mindaugas Riauka    (2011 12 07 20:01)  
patinka toks spalvų žaismas tarp šaltos ir šiltos ;)
 
 
3. jjj    (2011 12 07 20:14)  
5
 
 
4. Haroldas Radaitis    (2011 12 07 20:34)  
5
 
 
5. Rasa S.    (2011 12 07 20:46)  
tiesiog super.... L ir i megstamas :)
 
 
6. R.P.R.    (2011 12 08 10:02)  
5 labai patiko. Taip pieniškai kažkaip
 
 
7. Hermis Preikštas    (2011 12 08 11:44)  
fain vaizdzelis
 
 
8. vital    (2011 12 08 11:46)  
+
 
 
9. Gintas B Foto    (2011 12 08 12:12)  
5
 
 
10. Ieva Laurinavičiūtė    (2011 12 08 14:37)  
buostabi nuotrauka :) penki, nes
 
 
11. Ieva Laurinavičiūtė    (2011 12 08 14:38)  
... nes patinka spalvos ir tas padūmojęs peizažas :))
 
 
12. Ineta-Kolibris    (2011 12 08 17:12)  
5 atrodo tuoj ir iškvėpsi garų kamuolį.
 
 
13. Algis aš    (2011 12 09 01:32)  
Plačios mūs žiemos ir tokios
jaukios
 
 
14. T.S.    (2011 12 13 06:14)  
5
 
 

Gamta
Taškai: 98
Vidurkis: 4.78
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   2399
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00000
200623
0011 6
(balsai vėluoja viena para)