(2011 10 19 10:46)
1/ seniau (na pvz prieš kokį porą trejetą metelių) autorė manau dar žaidė su lėlėm (-;
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 10 18 22:08)
vis galvoju, ko tai seniau tavo darbai neužkliūdavo
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 10 19 10:46)
1/ seniau (na pvz prieš kokį porą trejetą metelių) autorė manau dar žaidė su lėlėm (-;
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 10 19 10:53)
Įdomus šešėlių žaismas
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 10 19 13:53)
2/ galbūt artima ką sakote. tik žaidimo įrankis, nežinau ar buvo tiksliai tai :) o)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
|
|
|
| Kita |
|
| Taškai: | 89
|
| Vidurkis: | 4.65 |
| Vertino vartotojų: | 38 |
| Žiūrėta kartų: | 1206 |
|
Share
|
|
|
|
|
|