(2011 10 12 23:32)
nepatinka man toks stilius, bet savame tai girai
|
|
|
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 10 12 19:03)
:-))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 10 12 19:07)
griūnam kairėn...geras momentas
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 10 12 19:14)
4/-kas tau su kaire šiandien-kiba nuklydęs kur buvai-a žmona netiki net...:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 10 12 20:33)
:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 10 12 22:58)
5/ blyn nivelyras užstrigo :))))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 10 12 23:32)
nepatinka man toks stilius, bet savame tai girai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 10 13 09:32)
niaaam :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 10 13 15:30)
kaip miela :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 10 13 15:46)
miela ir gražu:)))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 10 13 17:06)
ziauriai miela:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 10 13 20:42)
liuks
|
|
| |
| |
 |
17.
(2011 10 13 22:17)
ryzuoliai :))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2011 11 03 23:24)
Idealu...:)5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2011 11 05 20:13)
tikrai idealu :))
|
|
| |