(2011 10 12 20:37)
Labai geras kadras. Šaunuolė, Modesta. Užmesk daugiau kontrasto, retušuok namelį už modeliuko nugaros ir, prieš fotografuodama, kitą kartą apie modeliuko pastatymą pagalvok, vėliau nereiks prie foto korekcijos daug vargti :) +5
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 10 12 15:10)
patiko ;) uoga
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 10 12 20:37)
Labai geras kadras. Šaunuolė, Modesta. Užmesk daugiau kontrasto, retušuok namelį už modeliuko nugaros ir, prieš fotografuodama, kitą kartą apie modeliuko pastatymą pagalvok, vėliau nereiks prie foto korekcijos daug vargti :) +5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 10 12 23:35)
3/-nu jau kitais metais tai gausi oskara uz pedogikiskiausius palinksejimus i da komentarus-asai uz tavi balsuosiu...(mano balsas-baritonas)...:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 10 13 12:37)
uch, gerai atlikta
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 10 13 22:18)
hell yeah mergyt!
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 10 14 09:46)
grazi emocija , idomi situacija ....
giciciausi su Rasa , , nereiktu namuko retusuoti ,,kaip tik ji reiktu labiau parodyti , nes toks bendras vaizdinys labiau sukelia tokia emocija , lyg mergaite pasitikedama savo draugu pertoli nuklydo , todel jos veide matyti toks jauduliukas .... dailus drabuzeliai isduoda apie sventine aplinka , kurios ikarsti mergaite liko su savo draugu ....
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 10 17 22:07)
5555
|
|
| |
|
|
|
| Portretas |
|
| Taškai: | 86
|
| Vidurkis: | 4.79 |
| Vertino vartotojų: | 36 |
| Žiūrėta kartų: | 4294 |
|
Share
|
|
|
|
|
|