| |
 |
1.
(2011 07 27 11:55)
Gražu pievose - reiks savo parodyt
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 07 27 12:17)
4,5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 07 28 01:21)
man teip ziurisi ant 5 :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 07 28 07:36)
Eiktusau kaip čia...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 07 28 10:21)
...jau kažkur matyta ir daugumo išbandyta.
Nieko pikto, bet siužetas tai kraupiai nuobodus. Aišku tai skonio reikalas
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 07 28 11:05)
lengvas srytas žolynojuose
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 07 30 13:59)
...kad ir matyta, bet žavingai...:]
|
|
| |
|
|
|
| Macro |
|
| Taškai: | 81
|
| Vidurkis: | 4.68 |
| Vertino vartotojų: | 40 |
| Žiūrėta kartų: | 2318 |
|
Share
|
|
|
|
|
|