| |
 |
1.
(2011 06 18 14:24)
taip ir toliau, uoga
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 06 18 15:33)
uoga
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 06 18 22:00)
Nugi puikisi
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 06 19 01:45)
patinka
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 06 19 12:35)
foto puiki, bet as geriau koki vyruka geriau buciau paemes, nes dabar neitikinamai ji atrodo tarp tu laideliu, lituokliu ir pan.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 06 19 12:35)
Nu žinai mano nuomone, bet idėją pavogsiu :D
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 06 19 16:02)
ui kokia radistė...su ja galima ir į žvalgybą :0
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 06 19 17:11)
Labai patinka :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 06 19 18:25)
Superinis darbas !!!
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 06 20 09:29)
Nuu nežinau kas taip lituoklį laiko:D
|
|
| |