| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 05 25 08:22)
)) gerai jai jums patiko))
Cia toks... American Style)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 05 25 09:33)
Mielas akiai kadras :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 05 25 09:36)
Oww, Aciu DRasa))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 05 25 10:26)
liuks
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 05 25 18:52)
Superr! šiluma sužavi : )
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 05 25 21:37)
aciu jums)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 05 25 21:38)
rėms mano akiai toks biški pagaidintas, bet fota nešpėtna
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 05 25 21:45)
dailu, tik rėmelis keistas. nelabai jis man čia
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 05 25 21:46)
Istikruju kai be remelio sita nuotrauka, noresi ja cropint...)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 05 25 22:24)
Mmm, taip vasariškai nuteikia ta geltona spalva, šilta : )) O tie bokeh rutuliukai kažkaip susiasocijavo su įkaitusiu ir mirgančiu iš tos kaitros asfaltu.. : )
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 05 25 22:28)
Nu jo. Intikas. Taip jau yra : )
|
|
| |