Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

50mm + atsvaitas

 
1. Kristina Petrošių    (2011 05 25 08:02)  
:)
 
 
2. Александр Красавцев    (2011 05 25 08:22)  
)) gerai jai jums patiko))

Cia toks... American Style)
 
 
3. DRasa    (2011 05 25 09:33)  
Mielas akiai kadras :)
 
 
4. Александр Красавцев    (2011 05 25 09:36)  
Oww, Aciu DRasa))
 
 
5. Lina Jakubauskaitė    (2011 05 25 10:26)  
liuks
 
 
6. Vii    (2011 05 25 18:52)  
Superr! šiluma sužavi : )
 
 
7. Александр Красавцев    (2011 05 25 21:37)  
aciu jums)
 
 
8. skarbonke    (2011 05 25 21:38)  
rėms mano akiai toks biški pagaidintas, bet fota nešpėtna
 
 
9. Benas Navanglauskas    (2011 05 25 21:45)  
dailu, tik rėmelis keistas. nelabai jis man čia
 
 
10. Александр Красавцев    (2011 05 25 21:46)  
Istikruju kai be remelio sita nuotrauka, noresi ja cropint...)
 
 
11. Agnė Savickaitė    (2011 05 25 22:24)  
Mmm, taip vasariškai nuteikia ta geltona spalva, šilta : )) O tie bokeh rutuliukai kažkaip susiasocijavo su įkaitusiu ir mirgančiu iš tos kaitros asfaltu.. : )
 
 
12. Benas Navanglauskas    (2011 05 25 22:28)  
Nu jo. Intikas. Taip jau yra : )
 
 

Portretas
Taškai: 83
Vidurkis: 4.55
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   1980
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00243
3111015
0002 1
(balsai vėluoja viena para)