Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. RE    (2011 04 23 11:51)  
Kvietka..
 
 
2. J.S.    (2011 04 23 12:13)  
Kaip įdomiai...
 
 
3. Eglė Trepeikytė    (2011 04 23 13:13)  
Nuostabiai atrodo
 
 
4. Karolis    (2011 04 23 13:32)  
man patiko :)
 
 
5. Robertas Muravskij    (2011 04 23 14:29)  
nerealu +++
 
 
6. A.S.    (2011 04 23 20:11)  
5
 
 
7. Inga Inge    (2011 04 23 20:55)  
wow
 
 
8. virgis nxxxs    (2011 04 23 21:37)  
+++++ :))
 
 
9. Rūta Urbonaitė    (2011 04 24 01:44)  
Kažkada stovėjau ant to kelio ir fotografavau tą patį įspūdingą vaizdą, tik tuomet nebuvo sniego. :)
 
 
10. Kristina Čyžiūtė    (2011 04 24 10:12)  
geras
 
 
11. Inga    (2011 04 24 11:49)  
Labai!
 
 
12. Algis aš    (2011 04 24 12:59)  
Puikiai
 
 
13. Zenonas Bulgakovas    (2011 04 24 16:42)  
Na jūreiviai, daug pamato kraštų :) ++++
 
 
14. Petras T.    (2011 04 24 19:20)  
GeraY
 
 
15. T.S.    (2011 04 24 20:06)  
5
 
 
16. IM    (2011 04 25 09:54)  
+
 
 
17. Paulius Sakalauskas    (2011 04 25 11:36)  
vaziavau situo keliu, gerai ... :)
 
 
18. rimas    (2011 04 25 17:00)  
Gražus kadras:)
 
 
19. Dangus    (2011 04 26 15:37)  
lb gerai
 
 

Kelionės
Taškai: 80
Vidurkis: 4.78
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   1833
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00000
102520
0001 4
(balsai vėluoja viena para)