| |
 |
1.
(2011 04 23 11:51)
Kvietka..
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 04 23 12:13)
Kaip įdomiai...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 04 23 13:13)
Nuostabiai atrodo
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 04 23 13:32)
man patiko :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 04 23 14:29)
nerealu +++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 04 23 20:55)
wow
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 04 23 21:37)
+++++ :))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 04 24 01:44)
Kažkada stovėjau ant to kelio ir fotografavau tą patį įspūdingą vaizdą, tik tuomet nebuvo sniego. :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 04 24 10:12)
geras
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 04 24 11:49)
Labai!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 04 24 12:59)
Puikiai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 04 24 16:42)
Na jūreiviai, daug pamato kraštų :) ++++
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 04 24 19:20)
GeraY
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2011 04 25 11:36)
vaziavau situo keliu, gerai ... :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2011 04 25 17:00)
Gražus kadras:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2011 04 26 15:37)
lb gerai
|
|
| |