| |
 |
1.
(2011 03 18 17:12)
4,5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 03 18 17:15)
..kadangi Juzis labai iškalbus-as trumpai....expo ir kompozicija liux...modelis-puiku...tik va...prie fotosesija jai reikėjo kokius keturis kebabus suvalgidint....nebūtu taip ,,kalgotkės,, giliai pilvukan sulinde...:)+5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 03 18 17:48)
2/ prajuokino :))) 5,5 už neeilinius komentarus :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 03 18 20:21)
as asmeniskai nukapociau pirstus mergom kurios nagus dazosi :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 03 18 20:21)
o aš nukapočiau kojas, kurios pėdkelnes dėvi :o)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 03 18 21:45)
4/5/ turbūt iš pavydo, nes patys norėtumėt :D
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 03 18 22:28)
man tai labai labai patinka
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 03 19 00:05)
>6
Is tikruju, cia yra mano problema, bet as niekaip nesuprantu kaip gali buti grazu - dazyti nagai :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 03 19 10:06)
5/6/-na vyručiai ir pavarėt.....na aš suprantu-morkai ir be koju gerai...ale Tomai-tau be pirštu tipo....:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 03 19 14:11)
>9
visai gerai ziuretusi be pirstu irbe koju !
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 03 19 16:25)
labai svelnu+5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 03 19 16:51)
Puikiai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 03 20 09:58)
5+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 03 22 12:54)
5+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 07 03 19:13)
super
|
|
| |