Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

http://www.youtube.com/watch?v=Wt1Dij0Lya8&feature=player_embedded#at=80

 
1. jjj    (2011 03 18 17:12)  
4,5
 
 
2. vikaras    (2011 03 18 17:15)  
..kadangi Juzis labai iškalbus-as trumpai....expo ir kompozicija liux...modelis-puiku...tik va...prie fotosesija jai reikėjo kokius keturis kebabus suvalgidint....nebūtu taip ,,kalgotkės,, giliai pilvukan sulinde...:)+5
 
 
3. Regimantas V.    (2011 03 18 17:48)  
2/ prajuokino :))) 5,5 už neeilinius komentarus :)
 
 
4. Tomas Černiševas    (2011 03 18 20:21)  
as asmeniskai nukapociau pirstus mergom kurios nagus dazosi :)
 
 
5. seklys morka    (2011 03 18 20:21)  
o aš nukapočiau kojas, kurios pėdkelnes dėvi :o)
 
 
6. p.gintautas    (2011 03 18 21:45)  
4/5/ turbūt iš pavydo, nes patys norėtumėt :D
 
 
7. m a rija    (2011 03 18 22:28)  
man tai labai labai patinka
 
 
8. Tomas Černiševas    (2011 03 19 00:05)  
>6
Is tikruju, cia yra mano problema, bet as niekaip nesuprantu kaip gali buti grazu - dazyti nagai :)
 
 
9. vikaras    (2011 03 19 10:06)  
5/6/-na vyručiai ir pavarėt.....na aš suprantu-morkai ir be koju gerai...ale Tomai-tau be pirštu tipo....:)
 
 
10. Tomas Černiševas    (2011 03 19 14:11)  
>9
visai gerai ziuretusi be pirstu irbe koju !
 
 
11. Priežastis    (2011 03 19 16:25)  
labai svelnu+5
 
 
12. Algis aš    (2011 03 19 16:51)  
Puikiai
 
 
13. grazvidas gapsys    (2011 03 20 09:58)  
5+
 
 
14. Balko    (2011 03 22 12:54)  
5+
 
 
15. rezervas    (2011 07 03 19:13)  
super
 
 

Portretas
Taškai: 93
Vidurkis: 4.63
Vertino vartotojų:   45
Žiūrėta kartų:   3701
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
01823
102418
0000 5
(balsai vėluoja viena para)