| |
 |
1.
(2011 02 27 14:23)
Lelija raganiukei :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 02 27 16:07)
+++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 02 27 19:03)
lelija
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 02 27 19:34)
visgi daug reiškia pats modelis L
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 02 27 19:40)
tikriausiai tai priskirtina prie fotografo talento atrasti zmoniu kurie galetu perteikti jo mintis
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 02 27 20:28)
puikus darbas
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 02 27 21:30)
+++
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 02 27 22:38)
keistas apdaras siam groziui... +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 02 27 22:40)
specialiai.uzmanyta.kontrastai.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 02 28 13:49)
:))))) +5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 02 28 15:38)
gražu
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 02 28 16:01)
patiko
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 02 28 18:23)
Labai, labai smagu matyti...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 02 28 18:29)
tikrai geri kontrastai. kai isigilini tai taip net rekia...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2011 02 28 20:28)
puikios paskutiniosios nuotraukos, modelis labai gražus
|
|
| |
| |
 |
18.
(2011 03 06 18:20)
Grazi ;-))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2011 03 06 23:25)
Ji džinė - iš Rytų pasakų
|
|
| |
| |
 |
20.
(2011 03 18 15:58)
jusu modelis Rasa - puikus!
|
|
| |