| |
 |
1.
(2011 02 18 15:51)
Gera kompozicija, portretas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 02 18 19:05)
labai patinka
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 02 18 19:18)
>2 dziaugiuosi pasidalines ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 02 18 20:15)
nuostabi nuotrauka , viskas visaks labai joje patinka
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 02 19 11:23)
nuoširdus personažas, nuoširdžiai ir patiko.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 02 19 11:24)
>5
todel, kad fotografas nuosirdus zmogus.
:B
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 02 19 15:11)
tartum koks lama
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 03 06 18:55)
Puikus portretas ;-)))
|
|
| |
|
|
|
| Portretas |
|
| Taškai: | 100
|
| Vidurkis: | 4.63 |
| Vertino vartotojų: | 44 |
| Žiūrėta kartų: | 2624 |
|
Share
|
|
|
|
|
|