|
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 01 24 10:22)
saldu...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 01 24 11:00)
geris.. :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 01 24 17:02)
Patinka patinka. ^^
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 01 29 09:59)
medus
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 01 29 17:18)
+4,5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 05 05 13:37)
Labai gerai žiūrisi. Tikrai puiki fotografija.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 10 15 13:30)
gut
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 11 07 14:46)
Įdomi šviesa
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 12 14 17:57)
oho, beprotiškai gražu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |