Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. I.P.    (2007 10 30 01:58)  
Fui kokie slykstukai-isdykuciai :)) uz kantrybe ir istverme fotkinant +
 
 
2. Pijus Vyčas    (2007 10 30 06:43)  
xe xe
 
 
3. Miau    (2007 10 30 07:03)  
bet kaip kokybiskai,,,
 
 
4. Arūnas Eismantas    (2007 10 30 07:05)  
Nu Gintai,argi taip gražu ? Trukdai vargšams museliukams išdykauti,akini su blykste :)))))
 
 
5.    (2007 10 30 07:39)  
ainasiktkaiptechnishkai :) penki be jokiu cia kalbu ...
 
 
6.    (2007 10 30 08:52)  
:))))))))
 
 
7.    (2007 10 30 09:09)  
ou, čia viskas Taip įspūdinga. Supa
 
 
8. Jonas Tučkus    (2007 10 30 09:39)  
+
 
 
9. Grazina    (2007 10 30 11:32)  
:D
 
 
10. Daiva Kielė    (2007 10 30 11:43)  
+
 
 
11.    (2007 10 30 12:23)  
jap :)+
 
 
12. Eugenijus Kavaliauskas    (2007 10 30 12:58)  
Sveikinimai su geru darbu.
 
 
13. Mantas K.    (2007 10 30 12:59)  
cool
 
 
14. Walldis    (2007 10 30 13:00)  
Net akys nuo aistros paraudonavo ... :))
 
 
15. Eimantas Ch.    (2007 10 30 13:31)  
5555555+
 
 
16. raim    (2007 10 30 14:32)  
tikiuos uzmusai poto kai nuforkinai?:D
 
 
17. Kriste P.    (2007 10 30 15:00)  
ale jetau:) cia viena is kamasutros pozu?:D
 
 
18. Rolandas Replevičius    (2007 10 30 16:30)  
Kokybiška:)
 
 
19. Aivaras Banevičius    (2007 10 30 16:35)  
Visai gamta pablūdo, juk ne pavasaris :))) super +5 ...
 
 
20. Liutauras Paskevicius    (2007 10 30 18:59)  
patiko!!!!!!!!!
 
 
21. Andrius Elsbergas    (2007 10 31 20:34)  
+
 
 
22. Lukas Jonaitis    (2007 11 04 14:04)  
Labai graziai, ryskiai. Patiko... :) +
 
 
23.    (2007 11 14 17:15)  
:D ++ kokybe stulbinanti
 
 
24. Mindaugas Buivydas    (2007 11 19 19:48)  
:) net oranžinės iš malonumo :)
 
 
25. Miglute    (2007 12 25 03:04)  
a cia turbut TAMRON 90 macro
 
 

Macro
Taškai: 81
Vidurkis: 4.75
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   2181
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00044
110512
0001 7
(balsai vėluoja viena para)