Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

...tebuvo akimirka. Lengvas bandymas prisiliesti prie kažko paslaptingo, kerinčio, uždrausto... Pora perskaitytų eilučių... Pora cigarečių...
...Liko keletas kadrų. Pavogtų. Ir begalinis troškimas grįžti...

 
1. seklys morka    (2011 01 19 19:57)  
pasaka. šviesa man patinka... nesuprantu kuo taip traukia ta šviesos estetika :o) o apleisti objektai irgi suteikia romantikos :o)
 
 
2. KARCIUS    (2011 01 19 20:08)  
Idomus reportazas. Geri kampai ir herojaus veikla kaip ir aiski. Geret? :)
 
 
3. Edita    (2011 01 19 20:23)  
2/ negi nematai paskutinio kadro? Karčiau, nebegerk!
 
 
4. Dainius K°    (2011 01 19 20:44)  
kaifishkai....++:)
 
 
5. IM    (2011 01 19 20:48)  
patiko
 
 
6. Valentinas Pečininas    (2011 01 19 21:38)  
Edita kitu kampu į gyvenimą pažiurejo ir pavyko :)
 
 
7. RS    (2011 01 19 21:42)  
O kiek dar tokių vietų ....
 
 
8. .    (2011 01 19 21:51)  
5
 
 
9. grazvidas gapsys    (2011 01 19 22:07)  
:-) 5+
 
 
10. DRasa    (2011 01 19 22:15)  
Labai vykusiai praleidot laiką.
 
 
11. Laura Vansevičienė    (2011 01 19 23:02)  
5
 
 
12. elinax    (2011 01 20 08:21)  
Na, nereali serija. Man pirma nuotrauka priminė Walker Evans stilių:), šiek tiek panašu:) http://www.plathey.net/photographes/lesphotos/walker-evans-farmer.jpg
Ech, Edita, vietų tų randi, šviesomis nuostabiai žaidi
 
 
13. juem ju    (2011 01 20 08:47)  
puiki serija, ketvirtas kadras iskrenta :)+
 
 
14. so    (2011 01 20 09:14)  
5
 
 
15. Edita    (2011 01 20 09:52)  
12/ et... norėčiau turėti galimybių tokias vietas normaliai fotografuoti... Dabar - kaip višta grūdą radus - puoli pribėgom ir "lesi" paskubom :)
 
 
16. Olga Vaikas    (2011 01 20 13:45)  
:) gera
 
 
17. Hermis Preikštas    (2011 01 20 15:17)  
joo.. savotiškai veža
 
 
18. Mindaugas Buivydas    (2011 01 20 16:57)  
Gerai, įtraukiančiai sudėliota istorija
 
 
19. Inga Inge    (2011 01 20 17:20)  
gera serija!
 
 
20. Ramune M.S.    (2011 01 20 18:24)  
Stalkeri Tarkovskio primena
 
 
21. Edita    (2011 01 20 18:31)  
20/ ten geriau, bet ačiū :)
 
 
22. Plati Sypsena    (2011 01 21 01:48)  
visas gyvenimas trsi laboratorija. nuolat eksperimentuojam. kazka sukuriam ir kazka sugriaunam. man labiausiai 4 foto. jokio saldumo, tik vyriskumas is didziosios raides
 
 
23. Dalia    (2011 02 09 14:36)  
Žaviuosi tavo išradingumu. Laibai vyro išraiškingi veido bruozai ;)
 
 

Serijos
Taškai: 102
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   50
Žiūrėta kartų:   2403
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02331
121821
1003 4
(balsai vėluoja viena para)