(2011 01 14 13:41)
labai patinka tokia tapyba,net nepagalvojau,kad tai guašo technika :5
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 01 14 13:41)
labai patinka tokia tapyba,net nepagalvojau,kad tai guašo technika :5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 01 14 14:30)
dėkui Zenonai. Guašas turi vieną problemą, mėgsta džiūti, bet vandens pagalba tai pataisoma. Čia mano gal tik trečias ar ketvirtas bandymas tapyti su guašu. Bet gan malonus užsiėmimas.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 01 14 14:34)
Puikiai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 01 14 15:01)
Tikrai kad gerai ziurisi. 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 01 14 15:16)
dar pamiršau,o kaip pataikyti,kad spalvos būtų nei per šviesios nei per tamsios ?, nes guašas džiūdamas šviesėja.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 01 14 15:26)
žinau, kad šviesėja, todėl pirmiausiai šešėlių siluetą tamsiausiai ištapau (ir sodriai, kad nebutų permatoma), paskui tamsiau tonus, pustonius ir t.t. Žodžiu, viską tamsiau darau nei turėtų būti, nes noriu parodyt tamsiausius šešėlius, šešėlius, tamsius tonus, pustonius, šviesius tonus, blikus. Nežinau specialios guašo specifikos, bet darau pagal save. Pasirenku dažų storį-tiršumą, potepius ir t.t. Kai kurie terminai gali būti nevisai aiškūs, nes viską išmokau anglų kalba. Reiks pasigilint į terminiją. :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 01 14 16:43)
Puikus darbas !!!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 01 14 21:50)
Ech.... +5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 01 15 11:39)
šauniai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 01 15 13:39)
Gražu.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 01 15 22:57)
visai neblogai :]
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 01 18 17:15)
Super :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 01 22 09:43)
Labai labai...5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 01 23 10:12)
Kaip tikras..
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 04 01 08:18)
++
|
|
| |