Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Linoraižinys

 
1. Vladimiras N.    (2011 01 08 23:55)  
Pynė ir nupynė matosi :)5
 
 
2. Miškų Deivė    (2011 01 09 00:06)  
stengėsi:> dėkui
 
 
3. Laura Vansevičienė    (2011 01 09 00:37)  
5
 
 
4. jjj    (2011 01 09 08:26)  
5
 
 
5. Aloyzas Stakelė    (2011 01 09 10:13)  
Užkabino vaizdelis
 
 
6. Miškų Deivė    (2011 01 09 10:37)  
malonu ausiai girdėti!
 
 
7. Algis aš    (2011 01 09 13:27)  
Puiku
 
 
8. Nerijus Slesariūnas    (2011 01 09 15:06)  
5
 
 
9. Zenonas Bulgakovas    (2011 01 09 16:06)  
Žaviuosi Jūsų grafika,įdomi fantazija,galima sakyti esate tikra miškų deivė :) 5+
 
 
10. Miškų Deivė    (2011 01 09 16:08)  
 
 
11. IM    (2011 01 09 16:48)  
idomus darbas, patiko
 
 
12. grazvidas gapsys    (2011 01 09 16:59)  
Puikus darbas !!!
 
 
13. NeFotografas    (2011 01 09 18:33)  
Sužavėjo jūsų darbas, taip retai būna :]
 
 
14. Miškų Deivė    (2011 01 09 18:34)  
13- kuo rečiau - tuo įdomiau(:
 
 
15. Laura Gedžiūnaitė    (2011 01 11 11:31)  
penketukas :)
 
 
16. Olga Vaikas    (2011 01 17 14:00)  
gut
 
 
17. Raimonda Sutkuvienė    (2011 01 23 11:06)  
Puikus darbas, savam stiliuje...:)5
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 77
Vidurkis: 4.69
Vertino vartotojų:   31
Žiūrėta kartų:   2356
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00005
202315
0012 1
(balsai vėluoja viena para)