| |
 |
1.
(2010 12 31 19:13)
Ir tau viso ko geriausio
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 12 31 19:18)
Dėkui, Algirdai:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 12 31 19:19)
Nebėra senųjų metų,
Nebėra senos datos,
Tegul Tau šie Naujieji
Vien laimę dovanos.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 12 31 19:20)
3/ :) dėkui. Eilutės priminė mano mokyklinius laikus, taip linkėdavome 'atminimuose":). Ačiū
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 12 31 19:22)
Laimingų Tau Naujųjų Metų!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 12 31 19:33)
Gerų kortų - gerų metų :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 12 31 19:40)
Izvalgiu metu!
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 12 31 20:05)
Ir Jums taip pat ..... o svarbiausia meiles , meiles ir sveikatos ....visa kita uzgyvenama....
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 12 31 20:30)
žavi būrėja..., lai priburia mums ko nors geresnio ateinančiais :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 12 31 20:33)
..tu išburk... sėkmę...:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 12 31 20:52)
Dėkui, kolegos. Jums - viso jo geriausio:). Išbursiu kitais metais Jums labai gerus metus.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 12 31 20:58)
Laimes tau naujais metais:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 12 31 21:00)
12/ dėkutis. Atsiprašau šampanas veikia, padariau klaidą 11/ ne "viso jo...", o " viso ko...":)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 12 31 22:40)
ir tau :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 01 01 12:24)
Naujuose metuose geros kortos tau ir visiems :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2011 01 01 12:55)
Myliu Kleipeda !
|
|
| |
| |
 |
18.
(2011 01 01 15:04)
teisingai, svarbiausia sveikatos ir meilės, elina :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2011 01 01 17:02)
ui :)+
|
|
| |
| |
 |
20.
(2011 01 01 22:25)
+5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2011 01 04 14:18)
su naujais...
|
|
| |