Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. A.S.    (2010 12 31 16:45)  
Su artėjančiais
 
 
2. jjj    (2010 12 31 17:30)  
5555555555555555555555555 o visa kita senelis atnes
 
 
3. Valentinas Pečininas    (2010 12 31 18:12)  
Su, Algimantai :)
 
 
4. Kęstutis Šimatonis    (2010 12 31 18:30)  
Su :)
 
 
5. Algis aš    (2010 12 31 19:06)  
Su Naujaisias metais tave
 
 
6. Algis aš    (2010 12 31 19:12)  
Su šventėm, skalsos ir gausos
 
 
7. elinax    (2010 12 31 19:18)  
Dėkui. Su:)
 
 
8. aidas a .    (2010 12 31 19:26)  
Algimantai ! Kad pieštukas neatšiptu !
Kartojuosi, bet linkejimas mano tas pats tau išlieka !
:-)
 
 
9. Vladimiras N.    (2010 12 31 19:40)  
Lengvo grafito ,kolega !
 
 
10. tomas tomaitis    (2010 12 31 19:41)  
Aciu ir Tau to paties!
 
 
11. Hermis Preikštas    (2010 12 31 20:26)  
saugok savo nosį, kad visokie zuikiai neapgraužtų :)) Su Naujais !
 
 
12. Walldis    (2010 12 31 20:44)  
Lai .... Su ....
 
 
13. Viaceslavas Govoruk    (2010 12 31 21:32)  
nerelei +++++ su!!!!!!!
 
 
14. Viaceslavas Govoruk    (2010 12 31 21:36)  
kas ka labeu meksta - dektynia ar sampana?
 
 
15. Mindaugas Bernatonis    (2010 12 31 23:14)  
Su Naujaisiais visus !
 
 
16. Snaržas    (2011 01 01 11:18)  
Kalba "Pasauliui ir "kudriechiams"

Stovime 2011 metu pirmos dienos akivaizdoje.Isivaizduokite tik ,MUMS ABSOLIUTAS padovanojo galimybe -ISTORINE- nugyventi shiuos metus,nepamirshkime ,kad tokiu 2011 metu NIEKADA DAUGIAU nebus...Tad linkiu VISIEMS :"kudriechiams","kudrietems"ypach ju mamytems,nugyventi taip ,kad perfrazuojant ir perfrezuojant viena rusu klasika -"atsisuke atgal "pamatytume kelias tonas geru nuveiktu darbu,shimtus Mb skaitmenos ir shimtus metru (istorijon nueinanchios fotojuostos).
Lai JUSU foto kadrai buna TOPUOSE,o komentarai pagristi patirtimi ir ishmirkyti HUMORU...Keliu taure "KINDZMARAxxx"vildamasis ,,kad taip ir bus,antra taure , kad ash JUS VISUS ir SAVE labai MYLIU !
VALIO !
pagarbiai Algimantas Bronius Marija

p.s.(xxlnias,kaip juokingaiidomiaidvasingai parashiau,negaliu )
p.s.s.trechios taures negersiu bo nugriusiu po stalu...:-)
 
 
17. Zenonas Bulgakovas    (2011 01 01 15:08)  
gerų,nepakartojamų darbų :)
 
 
18. Vladimiras N.    (2011 01 01 18:03)  
Ko gero tai geriau nei sis darbas ir tai labai puiku !.... Tikiuosi arkanoidas nesupyks ;)
 
 
19. vikaras    (2011 01 01 22:27)  
kalba Algimantui nuo Marijos su Bronium-patiko tas paveiksliuks...kaip sakytu govoruk-nereliai...:)
 
 
20. Snaržas    (2011 01 01 22:40)  
19/jio...
 
 
21. T.S.    (2011 01 02 20:46)  
Puikus darbas
 
 
22. Laura Vansevičienė    (2011 01 03 13:14)  
:) lai liejasi laisvai ir susiraito nauju, dziuginanciu zmones darbu pavidale! Su atejusiais kiskiakatinio metais! :)
 
 
23. alexx    (2011 01 04 18:27)  
uz kiskiakati
 
 
24. Aloyzas Stakelė    (2011 01 08 00:26)  
Su Naujais tėp sakant, atsigavau :) nors ir pavėluotai
 
 
25. grazvidas gapsys    (2011 01 09 18:21)  
Super !!!
 
 
26. Raimonda Sutkuvienė    (2011 01 22 01:56)  
Ačiū už sveikinimus, tikiuosi, kad tas kiškis neserga anorexija, o, jei taip, tai linkiu jam
sveikatėlės ir kūdriečių draugystės.....
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 81
Vidurkis: 4.59
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   1229
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20004
300420
1100 2
(balsai vėluoja viena para)